З’ясувались неймовірні факти біографії антиукраїнської пропагандистки Олени Бойко, яку РФ вислала в Україну, а суд у Львові арештував (Відео)

Олена Бойко в українському суді. Фото - Радіо Свобода Україна

Олена Бойко в українському суді. Фото — Радіо Свобода Україна

Сидіти за ґратами в Україні прихильниці Путіна не вперше.

Олена Бойко арештована Галицьким райсудом Львова і сидітиме в СІЗО до 17 березня без права внесення застави. Таке рішення суд прийняв ввечері 17 січня повідомляє «Радіо Свобода«. При цьому Бойко має право оскаржити рішення суду, та сама затримана під час судового розгляду просила, щоб її утримували за ґратами, заявляючи, що на волі їй загрожує небезпека.

Після того, як проросійську агітаторку Росія вислала зі своєї території, Олену Бойко (Віщур) затримала СБУ, доправила до Львова і повідомила їй про підозру за кількома статтями ККУ.

17 січня Галицький суд Львова прийняв рішення про обрання запобіжного заходу — арешт на 60 діб без права застави.

Читайте також: РФ видворила громадянку України-представницю «руского міра» — тепер її судитимуть в Україні (Відео)

Тим часом з’ясовується, що громадянка України Олена Бойко, яка агітувала за»рускій мір», насправді не закінчувала факультет журналістики у Львівському університеті, а відбувала у цей час покарання у Качанівській колонії за майновий злочин.

Такі невідомі досі подробиці біографії антиукраїнської пропагандистки, яку РФ видворила в Україну 16 січня, з’ясували журналісти програми Вікна-новини.

Всі подробиці про громадянку України, яка зрадила свою країну, славила країну-агресора і тепер в Україні сидить за ґратами в очікування рішення суду за свої дії, — у відео.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook