Артилерійську бригаду таки повернуть до Тернополя (Відео)

P5220026-n“…на базі колишньої 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади перспективним складом Збройних Сил України передбачено дислокацію військової частини у Тернополі” – таку відповідь на запит народного депутата Олексія Кайди нарешті дало Міноборони.

У Тернопільському військовому гарнізоні цю інформацію підтверджують. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. У військової частини, яку вояки покинули у кінці 2013 р., ще може бути майбутнє

Нагадаємо, артилерійську бригаду із понад 70-річною історією, реорганізовуючи військо, розформували у кінці 2013 р. Відтоді громада Тернопільщини спільно із владою постійно клопотали до Міністерства оборони, аби військову частину у обласному центрі відновили.

Одинадцята окрема артилерійська бригада була однією з найкращих в Україні, тож відновлення такої військової частини буде дуже важливим кроком у патріотичному житті міста та обороноздатності всієї країни, запевняє полковник Володимир Катинський.

Читайте також. У міського голови запитували про парковки, військову частину і тендери (Фото)

- Вона неодноразово займала перші, призові місця, перше, друге місце, серед артилерійських підрозділів і була визнана в свій час неодноразово кращою частиною Збройних сил України. Техніка в військовій частині утримувалась на належному рівні, особовий склад був якісно підготовлений, тому всі ці і техніка і люди знаходяться в зоні антитерористичної операції і виконують свої бойові завдання. Як буде поповнюватись військова частина, як буде здійснюватись підготовка – це вже буде вирішувати вище командування, – говорить т.в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Володимир Катинський переконаний, що військова частина у Тернополі таки буде відновлена.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook