Армія задумливо дивиться на танки, намагаючись зрозуміти, чи можуть вони їздити і стріляти — Павло Казарін про Україну, що уникнула війни на Донбасі й анексії Криму

1Анексія Криму та вторгнення на Донбас стали для України чимось на зразок удару дефібрилятора, який запускає серцеву активність у людини без свідомості. За набуття справжньої незалежності ми заплатили дорогу ціну, але інакше цього не відбувається.

Про це сказав публіцист Павло Казарін obozrevatel. «Згадайте ситуацію, яка склалася в Україні після першого Майдану. Росія не пішла на військові операції тому, що за спогадами, які виходили пізніше в мемуарній літературі різних московських діячів, в Москві до першого Майдану були не готові, — каже Павло Казарівн. — Вони не вважали достатнім свій військовий і економічний потенціал, щоб за допомогою армії реагувати на український Майдан. Через два роки ми вже спостерігали реванш, коли проросійські партії у 2006-му відхопили собі солідний шматок місць у парламенті і вже дуже скоро головний антигерой першого Майдану сів у прем’єрське крісло. Я охоче вірю, що якби Росія повелася так, як вона повелася у 2005-му, то жодних фундаментальних змін в Україні не сталося б».

— Давайте собі уявимо, що після розстрілу Небесної Сотні в Україну приїздить російський міністр закордонних справ, покладає квіти до меморіалу жертв Небесної Сотні. Янукович втік, його місцеперебування невідоме, і в цей час Кремль каже, що «ми сумуємо разом із братерською Україною про втрату її найкращих синів. Зараз всі ми зацікавлені в уряді національного порятунку».

В Україні формується певний уряд Національного порятунку, де всі культурно-освітні сфери відходять, наприклад «Свободі». А на всі фінансово-економічні сфери, пов’язані з тими чи іншими промисловими напрямками, сідають люди, пов’язані з Кремлем.

До кінця року ми виявляємо, що мало що змінилося: армія задумливо дивиться на танки, намагаючись зрозуміти, чи можуть вони їздити і стріляти; президентські вибори може б і виграв той самий Порошенко, але на парламентських виборах об’єднані проросійські сили, провівши ребрендинг, все одно взяли б якусь кількість місць. Волонтерський рух зійшов нанівець, добробатів не існує в природі, бо воювати ні з ким. Росія головує в G8, і хоч нафта дешевшає, вона без жодних проблем може перекредитовуватися на Заході – переконаний Дмитро Казарін.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook