«Міністра транспорту ДНР», якого раніше арештували бойовики, бачили в несподіваному місці

"Міністр ДНР" Ігор Андрієнко вже не сидить "на підвалі" у своїх?

«Міністр ДНР» Ігор Андрієнко вже не сидить «на підвалі» у своїх?

В окупаційній владі на Донбасі триває внутрішня боротьба за сфери впливу і можливість розграбовувати Донбас. Бойовики кидають «на підвал» своїх «урядовців» за підозрою у розкраданні, а потім за хабар знімають звинувачення і випускають на волю.

Так, «міністра транспорту ДНР» Ігоря Андрієнка, якого бойовики 26 червня цього року арештували публічно в центрі окупованого «ДНР» Донецька, бачили в ресторані.

Про це в мережі повідомили очевидці.

За їх твердженням, так званий «виконувач обов’язків міністра транспорту» Ігор Андрієнко у донецькому кафе влаштував пишне застілля.

«Напевне, звільнення відзначав», — зазначив дописувач.

Читайте також: На окупованому Донбасі бойовики в центрі міста арештували «міністра»

ф1

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», за даними сепаратистів, у кінці червня бойовики кинули Андрієнка «на підвал» через розкрадання його «міністерством» 3 мільярдів російських рублів.

Чи то керівник «міністерства» поділився «з ким треба», чи то бойовики призначили винним когось іншого, та Андрієнко знову на волі.

За даними сайту «Миротворець«, на початку «руской весни» Ігор Андрієнко став першим заступником так званого мера окупованої Макіївки, а з березня 2016 року і до цього часу є в/о «міністра транспорту ДНР». Повідомлень про те, що Андрієнка з цієї «посади» бойовики зняли, у сепаратистських пабліках не було.

Це далеко не перший випадок в самопроголошеній «ДНР», коли бойовики кидають «на підвал» своїх «посадовців», а потім випускають.

Читайте також: Окупанти кинули «на підвал» свого колишнього «міністра», який організовував самопроголошенння «ДНР»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 3-го травня  цього року бойовики затримали колишнього «міністра транспорту ДНР» Семена Кузьменка.

Читайте також: Після допиту у бойовиків колишній «міністр ДНР» зібрався тікати з окупованого Донбасу

Як тільки Кузьменко вийшов з допиту, заявив, що виїздить з окупованого Донбасу, бо боїться за своє життя.

Так відбуваються » чистки» в рядах окупаційної влади «ДНР».

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook