Apple купив стартап для швидкісної фотозйомки за $1

unnamedApple Inc. підтвердив газеті The Wall Street Journal факт придбання стартапу SnappyCam, що забезпечує швидкісну фотозйомку на смартфонах компанії, австралійського підприємця Джона Папандриопулоса. Раніше про угоду з посиланнями на інформовані джерела повідомило ряд видань, включаючи Mac Insider, Fairfax Media і TechCrunch.

SnappyCam 3.0, що коштує всього $1, дозволяє робити на iPhone 5 від 20 до 30 фотознімків в секунду, що в рази більше можливостей штатного додатка Apple «Камера», а також забезпечує збільшення до шести разів і зйомку з різними співвідношеннями ширини зображення на висоті. Фотографії зберігаються в повному дозволі на 8 мегапікселів.

У якийсь момент в кінці 2013 року SnappyCam було найпопулярнішим платним додатком в App Store відразу в 16 країнах.

Непрямим свідченням продажу SnappyCam експерти визнали той факт, що сайт програми SnappyLabs виявився недоступний, а сама додаток SnappyCam пропало з App Store. Однак інтерес до стартапу виявляла не тільки Apple, але і інші учасники ринку, що не дозволяло зробити однозначних висновків про те, хто купив SnappyCam, до офіційного підтвердження угоди.

Як відзначає WSJ, сталий вдосконалення камер на смартфонах виявляє руйнівний вплив на ринок традиційних цифрових фотоапаратів і відеокамер. При цьому страждають продажу як камер стартового рівня, так і більш дорогої і складної техніки, включаючи професійну.

У грудні минулого року компанія Apple отримала патент на безконтактне управління сенсорним інтерфейсом і вбудований датчик частоти серцебиття, який може бути використаний для ідентифікації користувача мобільного пристрою.

Джерело: Інтерфакс

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook