Анемія, проблеми з серцем і не тільки: Сенцову стає гірше і він боїться померти при етапуванні в лікарню

Сенцов-КП вікторія за гратамиУкраїнський політв’язень не збирається припиняти голодування і навідріз відмовляється від госпіталізації. Одна з причин відмови Сенцова від переведення в лікарню — боїться померти при етапуванні.

Стан політв’язня Кремля Олега Сенцова, який голодує вже 86-й день, стрімко погіршується. Про це після відвідування Сенцова повідомив його адвокат Дмитро Дінзе, пише «Громадське«.

За словами адвоката, в українського режисера виявили анемію через низький гемоглобін та проблеми з серцем, пульс дуже сповільнився до 40-ка ударів на хвилину. Окрім того, він погано переносить спеку, яка зараз стоїть в Лабитнангі. Однак від госпіталізації  український політв’язень продовжує відмовлятись.

Читайте також: «Він виглядає ще гірше»: у Сенцова, який не припиняє голодування в російській колонії, була друга криза (Фото)

Сенцов зазначає, що проти переведення його у цивільну лікарню Лабитнангі, оскільки «завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього ставиться, і ймовірніше за все, може лише нашкодити йому».

Сенцов також проти переведення його у лікарню деінде, «оскільки просто не витримає етапування і може померти».

Читайте також: «Передсмертний» стан Олега Сенцова: сестра українського політв’язня внесла ясність у повідомлення (Відео)

На питання про те, чи є можливість, що Сенцов припинить голодування, адвокат відповів, що припиняти голодування політв’язень не планує.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook