Андрій Макаревич: «Найскладніше пояснити і зрозуміти найпростіші поняття» (Відео)

ф1«У мене не було ніяких помилок молодості. Я чинив так, як вважав за потрібне, і ніколи про це не шкодував», — так сказав про принцип свого життя соліст групи «Машина часу» легендарний музикант Андрій Макаревич.

Він не вважає себе рафінованим богемним художником і диванним філософом, а радше навпаки — людиною, яка вирішує проблеми «по мірі їх надходження».

«Я нескінченно далекий від того, щоб лежати на дивані, колупати в носі і розмірковувати про долю світу. У мене є якась маленька штучка – мені потрібно її доробити, потім я беру наступну – мені треба дописати оповідання, домалювати картинку, мені треба поїхати на студію дописати пісню – ось я чим займаюся. Це не нескінченно прості справи, але вони цікаві».

При цьому зізнався Маакаревич в інтерв’ю телеканалу «112 Україна«, що його завжди цікавила краса.

«Я думаю, у всякому разі, було б непогано навчитися її бачити, тому що величезна кількість людей сьогодні, так і у всі часи, живуть у твердому переконанні, що вони її помічають і розуміють, а насправді їх просто ніхто не навчив. Їм не відкрили очі в дитинстві – а потім вже пізно. А оскільки основна моя професія – це художник (і батько у мене був абсолютно чудовим художником), і я вчився в архітектурному інституті в кращі його роки, мене завжди це питання дуже цікавило. Утикаєшся в те, що, здавалося б, найпростіші поняття – найскладніші для пояснень і розуміння. Що таке краса? Пояснини людині. Не поясниш», сказав макаревич.

Для себе, зізнався, це поняття пояснив:

«Для мене це присутність божественного в людському. Це те, що має стосунок до досконалості».

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook