Андрій Білецький назвав єдину обставину, що призвела до війни на Донбасі (Відео)

Андрій Білецький на фронті СПВійни на Донбасі взагалі могло б не бути, якби Україна чинила спротив Росії при анексії Криму. У цьому переконаний перший командир полку «Азов», а нині нардеп Андрій Білецький.

«Боягузтво і повна відсутність поваги до себе української влади», — виключно такі причини того, що українським військовим у Криму так і не дали команди на відкриття вогню назвав народний депутат із бойовим досвідом.

Коли зелені чоловічки «ввічливо» відбирали Крим в України легкою піхотою, Україна мала шанси не віддати півострів ворогу, переконаний перший комбат «Азова» і вже точно нині не було б «ДНР» і «ЛНР» та війни на Донбасі, каже Білецький. Він вважає, що російські військові при спротиві України в Криму несли б колосальні втрати.

«Втрати, які б вони понесли, почни ми з ними воювати танками і артилерією, яких в Криму було більш ніж досить, були б величезні. І тоді ситуація вся — анексія Криму, відсутність війни на Донбасі — виглядала б по-іншому. І тоді світу довелося б визнати, що це не якийсь конфлікт на сході України, а конкретна агресія Російської Федерації проти України. Все було блегше: і з військової, і зовніполітичної, і з внутріполітичної точки зору», — вважає Білецький.

Комбат «Азова», який тримав оборону під Маріуполем і відбивав у бойовиків українську землю, вважає, що нинішня ситуації на Донбасі для України, яка могла Донбас уже звільнити, не найкраща і трохи патова як з військової точки зору, так і з соціальної.

«Ми програли Донбас, який, звичайно могли… Програли на цей момент. Ну навіщо самих себе обманювати. Іловайськ у нас — перемога, аеропорт — перемога, Дебальцеве — перемога. На цей момент є програш. Може бути в фіналі, звичайно, буде виграш, тільки незрозуміло з якою стратегією», — каже Білецький.

Він визнає, що його часто називають людиною, яка згущує фарби, та вважає за краще реально дивитись на світ.

В інтерв’ю 112 Україна він говорив і про корупцію в Україні, що, на його думку, за останні три роки проникла всюди і тепер всі воюють проти всіх; гоіорив про ракетні стрільби на Херсонщині, а також про озброєння України і його розробку, про монополію «Укроборонпрому», де, як переконаний, живляться два основних клани країни.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook