Американський експерт: Росія може спровокувати військове протистояння в Азовському морі, що призведе до жертв серед населення або військових

1Росія може своїми діями спровокувати військове протистояння в Азовському морі, що може призвести до захоплення нових українських територій і жертв серед цивільного населення або українських військових.

Про це заявив американський дипломат, колишній заступник генерального секретаря НАТО (2012-2016 роки), експерт вашингтонського аналітичного центру Atlantic Council Олександр Вершбоу, пише Радіо Свобода.

За його словами, йдеться про «найгірший сценарій» розвитку подій.

«Думаю, найгірший сценарій, коли Росія шукатиме шляхи спровокувати заворушення в Маріуполі й інших населених пунктах південно-східного узбережжя України, щоб мати привід для військової інтервенції, в результаті якої – або захопити більше території, або досягти втрат серед мирного населення, або серед військовослужбовців. Це невідомо, але, думаю, найгірший розвиток подій – це військові дії, що можуть призвести до створення сухопутного мосту до Криму», – сказав Вершбоу.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook