Амбітні плани МАУ: під керівництвом нового президента авіакомпанія знову стане прибутковою

Євгеній Дихне

Євгеній Дихне

Новим президентом авіакомпанії став Євгеній Дихне. Він змінив на посаді Юрія Мірошникова.

Президент МАУ Юрій Мірошников, який керував компанією 15 років, залишає посаду. Його контракт закінчився 12 вересня 2019 року. Про обрання нового президента інформує прес-служба авіакомпанії.
Цей крок, зокрема, зумовлений тим, що МАУ переживає важкі часи, зазнаючи збитків вже другий рік поспіль.

Попередній президент з компанії не йде, залишається працювати в управлінській ланці. Новий приступає до роботи з 18 вересня. Щодо нього – амбітні плани: там сподіваються, Дихне поверне авіакомпаніїю «Міжнародні Авіалінії України» в зону прибутковості.
Напевно, сумніватися в цьому не потрібно з огляду на те, що МАУ давно пов’язують із олігархом і людиною, яка підтримувала «Квартал 95», Ігорем Коломойським, який тепер добре почувається в Україні.

Євгеній Дихне також посів 2-гу сходинку рейтингу «ТОП-100. Кращі менеджери України» за підсумками 2016 року. Він– громадський діяч, голова Авіаційного комітету при Торгово-промисловій палаті України.

Окрім того, Євген Дихне має репутацію кризового менеджера і – досвід управління підприємствами інфраструктури. Зокрема, до роботи у «Борисполі» він працював на керівних посадах у «Львівських авіалініях» та в «Укрзалізниці».

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook