«Альтернативний Шевченко» від художника Сергія Коляди (Фото)

kolyada_hudСучасний український художник Сергій Коляда теж не залишився осторонь від визначної події для України — 200-річчя народження Тараса Шевченка — і представив унікальну добірку картин, які були написані у 1996 — 2014 роках.

Засновані роботи на творчості видатного український поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча — Тараса Григоровича Шевченка.

Читайте також. Художник Сергій Коляда: найбільша вада українців – жлобізм (Фото)

«До 200-річчя народження Тараса Шевченка представляю Вам свій доробок за 1996 — 2014 рр., який я зібрав в окремий проект «АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ШЕВЧЕНКО». У всіх роботах використано образи з образотворчого мистецтва і літературної творчості Кобзаря. Через постмодернове тлумачення його образів я намагався зробити творчість Тараса Григоровича актуальною і більш зрозумілою для нового покоління українців. Зробити з ікони — на яку перетворили Шевченка останнім часом — дійсно живого митця», - зазначив Сергій Коляда.

«Окремо хотів би звернути Вашу увагу на останню роботу («Катерина на барикадах», присвячену демократичній національній революції і Євромайдану. Катерина Шевченка за сюжетом народила сина й піднімає людей на боротьбу на Майдані. Вона є уособленням прагнення українців кращої долі, свободи і демократії, є уособленням всього українського народу…»,- додав сучасний художник.

Довідка:

Сергій Коляда (1972 р. н.)- сучасний український художник, відомий більш у Європі і США через ігнорування (а подекуди- навіть вороже ставлення) з боку українських (київських) галерей. Є одним із засновників «Союзу Вольних Художників «Воля або смерть» під керівництвом Антіна Мухарського. Мав виставки в Україні разом з СВХ тільки завдяки авторитету Антіна Мухарського, а також мав виставки у Європі і США.

Сергій Коляда є членом міжнародного руху художників, які використовують кулькові ручки (Ballpoint Pen Art Movement). Його творчість широко висвітлювалася в українських і закордонних ЗМІ: особливу увагу українськими ЗМІ було звернуто на проект: «Велика Окружна» або «Ласкаво просимо на Євро 2012!», роботи «Проституція в Верховній Раді. Тушки» та «Вадим Тітушко — Народний депутат України».

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook