Активісти Автомайдану склали список 25 чиновників, яких провідають

активАктивісти Автомайдану склали список чиновників, міліціонерів, прокурорів, суддів , яким збираються нанести свої візити. Про це повідомив один з активістів Дмитро Булатов, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

«У нас є вже список. Він з кожним днем стає все більше. Я не можу назвати прізвища, але це дійсно ті «герої», які будуть обласкані нашими візитами, міліціонери, прокурори судді та інші люди. Ми будемо аргументувати, чому до них їдемо. Ми знаємо про їх особняки і не тільки в Україні. Наші візити будуть масштабними», — сказав він.

Відзначаючи на запитання кореспондента, скільки людей в цьому списку і хто вони, Булатов сказав, що в списку є представники верхівки і більше нижніх рівнів.

«Я не буду говорити, хто в цьому списку. Ви розумієте, яку протидію нам робить влада. Але в цьому списку близько 25 осіб. По 11 з них ми вже розуміємо, куди їхати, що робити, по решті — збираємо інформацію, тому що не хочемо помилитися. Цей список поповнюється. Сьогодні Андрій Кожем’якін оприлюднив інформацію — і додалися ще два прізвища», — зазначив він.

Нагадаємо, 5 січня активісти Автомайдану поїхали пікетувати будинок міністра освіти Дмитра Табачника, проте потурбували сторонніх людей. Пізніше учасники пікету вибачилися за помилковий пікет квартири Табачника.

5 січня також Автомайдан пікетував заміський будинок міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, який, як стверджують активісти, знаходиться в селі Підгірці під Києвом.

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook