Акція «Ні капітуляції» та марш націоналістів з нагоди 77-ї річниці створення Української повстанської армії проходять у столиці

Учасники акції вимагають від Президента не відводити війська на лінії зіткнення та відмовитись від "формули Штайнмаєра".

Учасники акції вимагають від Президента не відводити війська на лінії зіткнення та відмовитись від «формули Штайнмаєра».

Учасники акції вимагають від президента Зеленського не відводити війська на лінії зіткнення а також відмовитись від «формули Штайнмайера» для врегулювання ситуації на Донбасі, повідомляє «Прямий».

Кілька тисяч активістів зібрались у парку ім. Шевченка і колоною рушили на Майдан Незалежності, де проведуть віче. Попереду ходи йдуть чоловіки у військовій формі та несуть плакат з написом «Ні капітуляції!». У колоні також помітні  синьо-жовті червоно0чорні прапори.

Раніше участь в акції 14 жовтня підтвердили організації «Правий сектор», ВГО «Ветеранське братерство», «Демократична сокира», ГО «Справа громад»; «Національний корпус» та полк «Азов».

У числі вимог протестуючих — заборона встановлення введення особливого статусу для ОРДЛО або будь-яких інших регіонів України, заборона на оголошення амністії для бойовиків, заборона відведення українських військ на лінії розмежування, заборона на будь-які недержавні воєнізовані формування на території ОРДЛО, а також заборона проведення виборів в будь органи влади і самоврядування до отримання повного контролю на всій лінії українсько-російського кордону.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook