НАБУ опублікувало частину записів прослуховування Холодницького. Якість звуку ще та (Відео)

Фото - РБК-Україна

Фото — РБК-Україна

Національне антикорупційне бюро оприлюднило близько 15-ти хвилин записів прослуховування в кабінеті очільника САП.

В опублікований НАБУ фрагментах — розмови у кількох справах.

Як заявило НАБУ на своїй сторінці у Фейсбук, ці розмови можуть вказувати на протиправні дії Назара Холодницького і «свідчити про наявність в діях керівника САП ознак кримінальних та дисциплінарних порушень».

«Зокрема, йдеться про можливе підбурювання свідків до давання неправдивих показань, розголошення відомостей досудового розслідування особам, які не мають відношення до відповідного кримінального провадження», — сказано в повідомленні НАБУ.

У Бюро зазначили, що питання притягнення керівника САП до кримінальної відповідальності належить до компетенції ГПУ як органу досудового слідства у згаданому кримінальному провадженні. За дисциплінарною складовою справи 30 березня 2018 року директор НАБУ Артем Ситник передав відповідну скаргу до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Читайте також: «Змонтувати можна що завгодно», — Холодницький сказав, що саме могла записати прослушка в його кабінеті (Відео)

Зазначимо, що якість звуку на аудіозаписах вкрай погана, тому розшифрування опублікованих фрагментів супроводжує текстовий варіант.

На допиті в ГПУ 3 квітня заступник Генпрокурора і очільник САП Назар Холодницький відмовився надати зразки свого голосу дял експертизи.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook