«Айдар» заявив, що батальйон продовжить існувати під командуванням Мельничука

Бійці "Айдару" сьогодні і шини палили, і дорогу перекривали. Фото - © REUTERS/ Valentyn Ogirenko

Бійці «Айдару» сьогодні і шини палили, і дорогу перекривали. Фото — © REUTERS/ Valentyn Ogirenko

Військову частину № 2950, в яку міг бути реформований батальйон, очолить Євген Пташник без права використання назви «Айдар».

«Айдар» заявив, що батальйон продовжить існувати під командуванням Мельничука. Про це повідомляє прес-служба батальйону у Facebook.

«2 лютого бійці батальйону «Айдар» після дводенного пікетування Міністерства оборони України домоглися зустрічі з начальником Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженком. Після тривалих переговорів Муженка з комбатом Сергієм Мельничуком і командирами взводів було вирішено залишити чинною назву та номер в/ч В0624. Зберегти назву і прапор частини — «24-й окремий штурмовий батальйон Збройних сил України «Айдар». Євген Пташник залишається на чолі в/ч 2950 без права використання назви «Айдар», — йдеться в повідомленні.

Також прес-служба батальйону зазначає: «Командир батальйону Серій Мельничук повернеться на передову у Щастя, куди буде перенесено і штаб батальйону, ближче до фронту.Зараз у Щасті тривають запеклі бої», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні комбат «Айдара» Сергій Мельничук заявив, що домовився з Міноборони про продовження існування в/ч 0624. Подробиці про те, як далі буде реформовано батальйон, Мельничук обіцяв повідомити завтра на брифінгу в Раді.

Нагадаємо, батальйон «Айдар» (24-й батальйон територіальної оборони «Айдар») був створений у травні 2014 р. на базі в/ч В0624. До складу батальйону увійшли добровільці з усієї України, багато з них входили до складу Самооборони Майдану. Перший командир та ініціатор створення батальйону — Сергій Мельничук. Чисельність батальйону — близько 500 бійців. Воює «Айдар» в Луганській області.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook