Агровиробники Тернопільщини розповіли, як допомагають селянам

11.07.18Разом з медичною реформою у село Сухостав, що в Гусятинському районі на Тернопільщині, прийшло оновлення і місцевого ФАПу. Нещодавно відчинив свої двері відремонтований медзаклад. Допоміг із проведенням робіт, на які чекали майже 30 років, агрохолдинг «Мрія».

За два місяці в минулому жиле приміщення 50-х років перетворилося на охайний та комфортний фельдшерсько-акушерський пункт. Ремонтні роботи провели швидко, але доброякісно. В закладі замінили вікна, двері, оновили стіни та підлогу. Невеликий колектив розповідає, що умови в яких доводилося працювати, були дуже поганими. Тепер і людям приємніше навідуватись у місцевий ФАП.

— На превеликий жаль, фінансування медицини на сьогодні недостатнє. Тому ми шукаємо різні можливості для додаткової матеріальної допомоги з метою оновлення бази нашого медзакладу. Допомога компанії «Мрія» для нас була дуже доречною та вчасною. Люди до нас звертаються часто, навіть з довколишніх сіл. Скарги сезонні: у зимовий період це простудні захворювання, у літній — порушення травлення у дітей, проблеми з тиском у старшого покоління. Налагодження умов праці було необхідним. За короткий час було зроблено багато, тепер і працювати приємніше, — розповідає місцевий лікар Роман Цхаб.

11.07

Задоволений змінами місцевого ФАПу не лише персонал, а й місцеві жителі. Пацієнтами медиків є як дорослі, так і діти. Пані Оксана, жителька села Сухостава, розповідає, що своїм лікарям довіряє і при потребі завжди звертається.

— Сьогодні маю проблему із хребтом, принесла обстеження і хочу, щоб мені призначили лікування. Знаєте, це дуже добре, що на місці є лікар і не треба їхати в райцентр, займати черги. Тут всі свої. Добре, що відремонтували ФАП, бо умов перше не було, а тепер приємно зайти, все нове, —каже жінка.

Ремонтні роботи у ФАПі Сухостава обійшлися компанії «Мрія» у майже 100 тис. грн. Проте це не єдина допомога агрохолдингу громаді. В попередні роки із соціального бюджету надходили кошти на ремонт школи та дитячого садочка.

— Компанія «Мрія» прагне співпрацювати із громадами в селах, де обробляє землі. Ми відчуваємо, що робимо добру справу, адже за допомогою у цей ФАП приходять жителі не лише Сухостава. Тепер люди мають змогу вчасно отримати медичну допомогу й до того ж у комфортних умовах. Проект ми змогли реалізувати достатньо швидко. На цьому не зупинимось — і надалі будемо підтримувати добре партнерство з громадою, — розповідає керівник регіонального структурного підрозділу агрохолдингу «Мрія» Надія Нагірна.

Торік у Гусятинському районі для реалізації соціальних ініціатив компанія виділила 1,7 млн грн. Сума соцінвестицій агрохолдингу «Мрія» на Тернопільщині сягнула 12,3 млн грн, що на 1,6 млн грн більше, ніж у позаминулому році. Кошти соціального бюджету традиційно виділяли на підтримку інфраструктури, медицини, культури, освіти, спорту, на допомогу бійцям АТО.

Ірина ПИСКУР.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook