Аграрії Тернопільщини у 2017 році сплатили власникам паїв на третину більше, як попереднього року

Фото - сайт "Агропродсервіс"

Фото — сайт «Агропродсервіс»

Аграрії Тернопільщини сплатили власникам паїв за користування землею у 2017 році майже 2 мільярди гривень.

Про це йдеться в статті газети «Сільський господар» №6 від 7 лютого 2018 року.

У 2017-му році власникам земельних паїв сільгосвиробники виплатили 1 мільярд 176 млн гривень орендної плати. Це на 32% більше, як роком раніше. До зведеного бюджету аграрії області за минулий рік переказали 1 мільярд 100 мільйонів гривень податків (це в 1,6 раза більше, як у 2016 році).

Навіть попри те, що на фінансовий стан сільгосппідприємств і фермерських господарств негативно вплинуло скасування спеціального режиму оподаткування, різке зростання цін на енергоносії, міндобрива, техніку, 2017 рік для хліборобів Тернопільщини був успішним. Торік вони отримали рекордно високий валовий збір зернових.

Є позитивні тенденції і в тваринництві. Загалом на аграрний сектор економіки Тернопільщини припадає майже дві третіх виробленого в області валового  продукту. Звідси – вагомі частка і розмір заробітної плати. За минулий рік вона склала 752 мільйони гривень. В середньому  працівник у сільгосппідприємствах торік отримував понад 6 тисяч гривень на місяць — це на 51,9% більше, ніж у 2016 році. У провідних господарствах зарплатня склала понад 12 тисяч, а по окремих професіях середня заробітна плата становить більше 20 тисяч гривень на місяць.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook