Аграрії найбільше доклалися до бюджету і заслуговують на підтримку, — міністр

присяжнюкУ 2013 році аграрії поповнили зведений державний бюджет на 47 мільярдів гривень. Так, з 2010 року надходження зросли на 37%. І цей показник став одним із найбільших серед усіх галузей економіки.

Тому Міністерство аграрної політики та продовольства наполягатиме на посиленні бюджетної підтримки АПК і під час прийняття бюджету 2014 року Верховною Радою. Про це повідомив Міністр Микола Присяжнюк, інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Минулого року аграрний сектор залишився бюджетоутворюючою галуззю вітчизняної економіки. Так, за підсумками 2013 року очікується 47 мільярда гривень надходжень до Зведеного бюджету від підприємств АПК. Варто зазначити, що наповнення дохідної частини бюджетупідприємствами стабільно зростає щороку. Зокрема, з 2010 року цей показник збільшився на 37%. Це істотне зростання», — наголосив Міністр.

Микола Присяжнюк підкреслив, що аграрний сектор залишається у лідерах з наповнення бюджету серед галузей вітчизняної економіки. Водночас, бюджетна підтримка галузі залишається недостатньою.

«Кабмін уже передав проект Держбюджету на 2014 рік до Верховної Ради. І документ уже знаходиться на розгляді в комітетах Парламенту. Нагадаю, що в ньому, у порівнянні з 2012 роком, планується збільшити фінансову підтримку тваринництва. Проте ми й надалі наполягатимемо на збільшенні бюджетної підтримки кооперації, розвитку фермерства, дрібно- та середнього сільгоспвиробництва», — підкреслив глава відомства.

За словами Миколи Присяжнюка, Мінагрополітики відстоюватиме посилення бюджетної підтримки аграрного виробництва та розвитку сільських територій під час прийняття бюджету 2014 року Верховною Радою.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook