Ахметов не пустив на «Донбас Арену» бойовиків-футболістів «ДНР»

Донбас Арена-бойовики зі зброєю сидять на газоніБойовики «ДНР» скаржаться, що їх не пускають грати на «Донбас Арені». При цьому силою захоплювати власність ФК «Шахтаря», який ніні базується у Львові, терористи остерігаються

Представники футбольного клубу Шахтар не дозволили командам з «Футбольного союзу ДНР» грати на стадіоні «Донбас Арена». Про це заявив колишній гравець «Шахтаря», а нині очільник так званого футбольного союзу «ДНР» Ігор Петров.

«Донбас Арена — приватна власність футбольного клубу «Шахтар». І, хоч цього клубу зараз немає на території нашої республіки, вони цей комплекс утримують, обслуговують і тому користуватися не дають, — розповів Известиям Петров.

Читайте також: «Донбас Арена» тримається на мотузках (Фото)

Чиновник з «ДНР» також каже, що зможуть використовувати «Донбас-Арен»у лише після міжнародного визнання сепаратиської республіки.

«Спроби звернення до них були, але безуспішні. Вони не входять в структуру «ДНР», хоч об’єкт і знаходиться в Донецьку. По суті, це не в нашій компетенції. На приватну власність ніхто зазіхати не буде. Але з точки зору здорового глузду, коли все зрушиться з мертвої точки, коли міжнародне співтовариство визнає нас незалежною республікою, усе це вирішиться досить швидко. Поки відсутня правова база для переходу об’єктів республіканського значення з приватної власності в державну. Тільки після визнання ДНР це стане можливим. Ми як в шаховому цугцвангу — нікуди ходити. Але ми тільки на початку шляху», — розповів Петров.

Читайте також: Герб України у центрі «ДНР»: патріоти наклеїли тризуб на пам’ятник м’ячу біля Донбас-арени (Фотофакт)

«Донбас Арена» була побудована в 2009 році і стала четвертою в СНД по місткості (52 667 глядачів) після московських «Лужників», київського «Олімпійського» та єреванського стадіону «Раздан». Будівництво стадіону з урахуванням благоустрою паркової зони навколо нього, згідно з офіційними даними, обійшлася в $400 млн.

Читайте також: На що у «ДНР» перетворили «Донбас-Арену» (Фото)

В серпні і жовтні 2014 року, в ході конфлікту на сході України, на «Донбас Арені» в результаті вибухів і артобстрілів були вибиті шибки, погнуті несучі конструкції. Відновлювальні роботи були організовані в найкоротші терміни. Тоді ж на офіційному сайті «Шахтаря» з’явилася заява президента клубу Ріната Ахметова про те, що заради відновлення миру на Донбасі він готовий пожертвувати не тільки стадіоном.

Читайте також: Фотошок: теперішній краєвид поблизу Донбас-Арени (Фотофакт)

«Постраждала будівля, навіть така, як «Донбас Арена», — дрібниця порівняно з справжньою цінністю — людськими життями, — наводить слова Ахметова сайт ФК «Шахтар». — Якби мене запитали, чи готовий я, щоб наш стадіон рознесли на дрібні шматочки, щоб я втратив весь свій бізнес, але натомість настав мир у Донбасі, я б погодився, не роздумуючи ні єдиної секунди. Сьогодні найголовніше — зупинити війну, врятувати життя дітей, жінок, старих, всіх жителів Донбасу. Наш край в біді, в центрі гуманітарної катастрофи. Встановити мир, врятувати Донбас — ось найголовніше завдання».

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook