«Благати вже пізно», — Генпрокурор назвав головний наслідок корупційного скандалу для оборонної сфери України (Відео)

генпрокурор Юрій Луценко. Фото - Getty Images

Генпрокурор Юрій Луценко. Фото — Getty Images

Внаслідок скандалу, що спалахнув через оприлюднення низки журналістських розслідувань про корупцію в оборонній сфері, підприємства «Укроборонпрому» залишились без запчастин для військової техніки ЗСУ, які отримували з Росії.

Про це заявив на засіданні тимчасової слідчої комісії ВР 13 березня Генеральний прокурор України.

Юрій Луценко пояснив, що через український скандал Росія закрила всі шляхи у схемах постачання запчастин для військової техніки.

У підсумку в Україні зупинилась розробка новітнього українського озброєння, в тому числі ракет.

«Новітні українські ракети середнього радіусу дальності зроблені в тому числі через те, що «Укроборонпром» закупив по подібній схемі частину необхідних виробів… Благати вже пізно, тому що ФСБ минулого тижня перекрила всі, принаймні, поки що нам відомі схеми перевезень», — сказав Генпрокурор України про головний наслідок корупційного скандалу в оборонній сфері України, наголосивши, що тепер українських оборонпром залишився без унікальних деталей, на розробку яких в СРСР були витрачені десятки років і налагодити їх швидке виробництво в Україні майже неможливо.

Читайте також: «Крали всі», — Порошенко назвав три подальші кроки для подолання корупції в оборонній сфері України (Відео)

Докладніше про засідання парламентської Тимчавої слідчої комісії  — у відео «Вікна новини«, повна версія засідання ТСК — «Громадське»


 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook