Адвокати Трампа надіслали Конгресу офіційну відповідь на звинувачення у справі імпічменту, назвавши їх «нелегітимними», а намагання його усунути – «небезпечними»

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Адвокати президента США Дональда Трампа надіслали Конгресу офіційну відповідь на звинувачення у справі імпічменту, назвавши їх «нелегітимними», а намагання його усунути – «небезпечними». Про це повідомляє The New York Times.

Команда очільника Білого дому заперечила, що Трамп зловживав владою. Самі ж звинувачення у  шестисторінковому листі було названо «нахабними і незаконними». На думку адвокатів, справа імпічменту – це спроба завдати шкоди шансам чинного президента переобратись на чергових виборах.

Відхилення звинувачень відбулось у відповідь на офіційну повістку Сенату, якою Трампа повідомили, що йому загрожує усунення з посади.

«Статті про імпічмент, подані демократами, є небезпечною атакою на право американського народу вільно обирати свого президента», – йдеться в документі.

У свою чергу, адвокати не заперечили жодних фактів, що лежать в основі обвинувачення. Таких як затримання військової допомоги і прохання розслідувати справу Байдена-молодшого.

Також захисники лідера Штатів повторили в документі тезу про те, що Трамп працював над ліквідацією корупції в Україні.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook