Ада Роговцева про свою допомогу бійцям ЗСУ: «Серце не розривається, а розкривається» (Відео)

Фото - Укрінформ

Фото — Укрінформ

Народна артистка Ада Роговцева з 2014 року їздить з концертами на Донбас, аби підтримати українських військових на передовій у боротьбі з окупантом.

Крім того, вона постійно виступає і в госпіталі у Дніпрі для поранених українських військових.

Коли їх бачиш і допомагагаєш хоч словом, то «серце не розривається, а розкривається», каже Герой України Ада Роговцева.

За допомогу українським військовим у Росії Аду Роговцеву засудили на три роки, та ї їце не бентежить, бо їхати в країну окупанта вона не збирається. Тепер заробітки в Росії вона вважає вибором між грошима і гідністю. Чотири роки тому Роговцева зробила для себе рішучий і миттєвий вибір на користь гідності.

Сьогодні, 1 грудня, у Києві відбудеться ювілейний вечір — Аді Роговцевій 80. Хоч день народження в легендарної артистки влітку, та тільки зараз знайшлась можливість зробити такий вечір із «із тими, кого люблю».

Квитків на ньог оуже нема — вхід тільки по запрошеннях для бійців АТО, волотерів, студентів театральних вишів. Відтак потрапити на вечір вдасться небагатьом.

Напередоні вечора Ада Роговцева з міністром культури і своєю донькою Катериною Степанковою, яка є режисером-постановником вечора, дала прес-конференцію. Ця прес-конференція фактично також стала зустріччю-інтерв’ю.

Відтак ІА «7 Днів-Україна» пропонує усім, хто не потрапить сьогодні на вечір Ади Роговцевої, насолодитися її мудрими словами і душевним теплом хоча б у запису.

Говорила Ада Роговцева і про те, як стати кращими, як українцям пережити погані часі і наблизити перемогу у війні, про те, як ставиться до українських артистів, які і зараз їздят ьвиступати в Росію, і як від цього відмовилась вона та про ще багато чого.

Повна відеоверсія — Укрінформ.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook