«Парад» російський окупантів у Донецьку: бойовики «ДНР» готові діяти методами НКВС (Відео)

Так званий "Глава ДНР" Денис Пушилін 9 травня чітко дав зрозуміти: репресії на окупованмоу Донбасі будуть тривати

Так званий «Глава ДНР» Денис Пушилін 9 травня дав зрозуміти: репресії на окупованмоу Донбасі будуть тривати

Російські окупанти на Донбасі продовжують традиції сталінських репресій і відмовлятись від них на окупованих територіях України наміру не мають.

Про це свідчать характерні ознаки, що проявились під час так званого «параду», який бойовики «ДНР» 9 травня провели в окупованому Донецьку і який транслювали сепаратистські телеканали.

Цей «парад» приймав ставленик Кремля так званий «глава ДНР» Денис Пушилін. За ним стояв чоловік у формі сталінського карального органу — НКВС. Це був начальник охорони Пушиліна. Такий знак недвозначно свідчить: бойовики «ДНР» на чолі з російською окупаційною владою і зараз готові продовжувати репресії в дусі Сталіна проти місцевих мешканців на окупованій частині українського Донбасу.

Також окупаційна влада «ДНР» чітко продемонструвала, кого ще, крім сталінського НКВД, вважає «героями» — у колонах несли портрети ліквідованих бойовиків, які принесли війну на окупований Донбас. Серед них були фото ліквідованих  російськими спецслужбами одіозних бойовиків «Гіві» та «Мотороли», а також так званого «глави ДНР» Олександра Захарченка, якого російські спецслужби знищили як «відпрацьований матеріал».

ф1

Очевидці у мережі відзначають, що подивитись на так званий «парад» бойовиків «ДНР» 9 травня в окупованому «ДНР» Донецьку прийшло зовсім небагато людей — реалій «руского міра» місцеві мешканці за 5 років війни вже надивились.

Обережно: у відео — риторика рсоійських окупантів.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook