На зимових Паралімпійських іграх у місті Пхьончхан змагатиметься рекордна кількість спортсменів

2У Паралімпіаді візьмуть участь спортсмени з 49 країн, що є новим рекордом. Уперше на стартах такого рівня виступлять паралімпійці з Грузії, Таджикистану і КНДР.

Від Північної Кореї заявлено два лижника. Президент Міжнародного паралімпійського комітету назвав це сильним посилом світу через спорт. Однак атлети з КНДР і Південної Кореї на цей раз не пройдуть під єдиним прапором, як це було на Олімпіаді, що завершилася недавно. Всього ж на Іграх будуть змагатися 567 спортсменів — і це теж рекорд.

До складу збірної України на Паралімпіаді-2018 виступатимуть 30 спортсменів. Вони візьмуть участь у змаганнях з лижних гонок, біатлону та сноуборду.

В четвер, 8 березня, у паралімпійському селищі Пхьончхані відбулася традиційна символічна церемонія підняття українського прапора перед Паралімпіадою-2018. Захід пройшов під акомпанемент гімну України на спеціальній площі та зібрав спортсменів і тренерів української збірної.

Нагадаємо, що призові за медалі українським паралімпійцям були прирівняні із учасниками Олімпійських ігор-2018

Від Росії в Пхьончхан приїхали 30 атлетів, але вони будуть виступати під нейтральним прапором. Це сталося через те, що національний паралімпійський комітет був дискваліфікований за порушення антидопінгових правил. Саму чисельну делегацію відправляють США: до складу американської команди увійшли 68 спортсменів.

Паралімпійські ігри в Пхенчхані завершаться 18 березня. Зазначимо, що до складу збірної України на Паралімпіаду-2018 увійшли 30 спортсменів. Вони візьмуть участь у змаганнях з лижних гонок, біатлону та сноуборду.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook