«А сам Захарченко не хотів би постояти під сонцем 8 годин?» — мешканці обурені діями влади «ДНР»

добро пожаловать в ад«Чому не зробити, як на українському КПВВ?» — мешканці окупованого Донбасу обурені діями бойовиків «ДНР» на лінії розмежування на Донбасі і ставлять у приклад Україну.

Після того, як бойовики «ДНР» перенесли свій блокпост на лінії розмежування на Донбасі під окупованою Горлівкою, мешканцям з окупованих територій потрапити на підконтрольні Україні території стало ще важче.

Як пишуть у мережі користувачі, які потрапили на блокпост бойовиків у перший день його роботи на новому місці 18 червня, для них, всупереч обіцянкам окупантів, нічого не покращилось, а навпаки погіршилось.

Читайте також: «Все гірше і гірше», — на окупованому Донбасі нова причина для масового обурення через блокпост під Горлівкою (Мапа)

Так, тепер людям доводиться кілометр іти пішки і стояти в черзі на сонці без жодного затінку. Крім того, черги тепер стали ще більшими — пільгові бойовики скасували.

Як пише користувач мережі, інваліда 1-ї групи бойовики відправили в загальну чергу, заявивши, що пільг тепер нема.

«Всю плісняву і паразитів також акуратно перенесли», — написав один із користувачів мережі про перенесення бойовиками «ДНР» блокпосту під Горлівкою на нове місце.

«Чому не зробити, як на українському КПВВ?» — пише інший користувач, зазначаючи, що на КПВВ «Майорськ» лінію розмежування проходять за 15-20 хвилин, а на блокпосту бойовиків у черзі треба стояти по 8 годин.

«А сам Захарченко не хотів би постояти під сонцем 8 годин?» — обурюються мешканці окупованого Донбасу діями підлеглих «глави ДНР».

ф1ф2ф3ф4

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook