За «усуненням» Захарченка стоїть Пушилін: СБУ опубліковала запис, як бойовики планували «переворот» у «ДНР» (Аудіо)

На фото зліва Пушилін, крайній справа - Лаврентьєв

На фото зліва Пушилін, крайній справа — Лаврентьєв

Як усунути Олександра Захарченка без «виборів», помічник нинішнього «виконувача обов’язків глави ДНР» обговорював на турецькому курорті в червні цього року.

Запис найпоказовіших і цікавіших частини майже чотиригодинної розмови бойовиків опублікувала СБУ.

Ці сенсаційні записи про планування бойовиками в терористичній ДНР» так званого «державного перевороту» доводять: за ліквідацією Олександра Захарченка стоїть Денис Пушилін.

«Співробітники Служби безпеки отримали аудіозапис із доказами підготовки примусового усунення з посади «глави ДНР» Олександра Захарченка так званим головою «Народного Совета ДНР» Денісом Пушиліним.

Розмова між офіційним помічником Пушиліна Олександром Лаврентьєвим та двома невідомими відбулася 12 червня о 16:50 у ресторані «Yuvam» у турецькому місті Анталія. Аудіозапис підтверджує підготовку Пушиліним «державного перевороту» в псевдореспубліці. Під час обговорення планів на «нейтральній території» Лаврентьєв акцентує увагу співрозмовників на необхідності заміни до вересня поточного року діючого «глави ДНР» без проведення виборів. За його словами, з появою нового в.о. «глави республіки» «проблема Захарченка» буде остаточно вирішена», — йдеться в повідомленні СБУ.

Читайте також: Війна за владу в ОРДЛО: чому Кремль хоче впихнути недореспубліки назад до складу України ще до проведення виборів в Україні (Відео, фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 31 серпня цього року Олександр Захарченко загинув внаслідок вибуху, що пролунав в центрі окупованого Донецька» в кафе «Сєпар». Невдовзі так званим виконувачем обов’язків «глави ДНР» став Денис Пушилін.

Читайте також: Перший претендент на місце «глави ДНР» подав документи для участі у «виборах» (Фото)

Тепер Пушилін зареєстрований в так званій «ЦВК» як учасник «виборчої кампанії» — на 11 листопада бойовики призначили «вибори глави ДНР», про які до смерті Захарченка мовчали.

Читайте також: Кинути «на підвал» радника «глави ДНР»: стало відомо, як після вбивства Захарченка бойовики ділили «владу». Перехоплення СБУ (Аудіо)

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook