9 місяців у катівнях СІЗО не пройшли для тата безслідно — каже донька політв’язня Бекірова

Едем Бекіров

Едем Бекіров

Звільнений з російського полону Едем Бекіров проходить курс лікування у клінічній лікарні «Феофанія». Його перевели у кардіологічне відділення, де і провели 5-годинну операцію.

Ще раз хочу подякувати усім, хто допомагав і підтримував нас у цей складний період, всіх, хто писав слова підтримки татові і нашій сім’ї. Всі ваші побажання я йому передала,
– написала донька звільненого бранця на своїй сторінці в фейсбук.

Крім того, вона закликала молитися за те, щоб після операції все добре закінчилося до Едема Бекірова. «9 місяців у катівнях СІЗО не пройшли безслідно для нього. Це стосується не тільки здоров’я, а й психологічного стану. З ним буде працювати психолог, який, я сподіваюся, допоможе морально відновитися», – зазначила Елеонора Бекірова.

Читайте також: Звільнені з російського полону українці розповіли, як почуваються на рідній землі (Відео)

Зазначимо, Бекіров має цукровий діабет та проблеми з серцем. Російські тюремники відмовлялися передавати тяжкохворому бранцю необхідні ліки та возити його на огляди до лікарів.Через цинічні дії росіян рідні Бекірова фактично зневірились у тому, що побачать його живим. Втім, він повернувся додому 7 вересня разом з іншим українськими бранцями.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook