74 прізвища зниклих безвісти після розгрому в Сирії російських найманців: експерти оцінили достовірність списку

ф3Перелік із 74-х прізвищ начебто зниклих безвісти після розгрому 7 лютого в Сирії російських найманців  — це фейк, вкинутий у мережу спеціально, аби несправжність списку швидко з’ясувалась і це стало аргументом на користь Кремля, що начебто і розгрому ПВК «Вагнера» в Сирії також не було.

Такої думки дійшли експерти Міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, проалалізувавши список.

На думку експертів, список — це фальшивка.

Читайте також: «Путін просто пожертвував своїми людьми»: військовий експерт проаналізував розгром «іхтамнєтів» у Сирії

«З другої половини лютого ми спостерігаємо новий етап інформаційної операції російських спецслужб. Від замовчування і спроби приховати інформацію вони переходять до створення інформаційного шуму, вкидаючи в інфопростір грубі фейки з недостовірними списками. Наприклад, один з таких фейкових списків на минулому тижні вони підкинули відомому російському блогеру Ель Мюріду і розтиражували по кількох телеграм-каналах у соціальних мережах», йдетсья в повідомленні.

Читайте також: Розгром групи «Вагнера» у Сирії: стало відомо про нову хитрість Кремля

«Це робиться для того, щоб, оперативно спростовуючи недостовірні матеріали, переконувати внутрішню російську аудиторію, що й інші масиви даних начебто є фейками, ні в що вірити не можна, тобто — забути про незручні для Кремля факти і докази. Забути, хто і чому відправив на смерть під удар США сотні російських солдатів. Наприклад, пропагандистський сайт «Російська весна» … 18 лютого, вже відпрацював цей темник», — пояснили експерти.

Читайте також: Розгром ПВК «Вагнера» в Сирії не перший — є нові дані про Донбас

ф2ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook