73-я Генасамблея ООН: Росія оскандалилась через брудну політику щодо України (Відео)

ф173-я Генасамблея ООН в Нью-Йорку засвідчила, що Росія і далі перебуває в світовій ізоляції. Про це сказав за підсумками участі в Генасамблеї Президент України.

Президент Росії на засідання Генасамблеї ООН не приїхав — відрядив главу МЗС РФ. Сергій Лавров же на міжнародній арені оскандалився: у відповідь на звинувачення світових лідерів у неприпустимій поведінці Росії щодо України та інших країн, взявся недолуго жартувати, коментуючи розтиражований російськими ЗМІ фейк.

Читайте також: Генасамблея ООН: Порошенко натякнув світовим лідерам, що вони «винні» Україні рішення про введення миротворців на Донбас (Відео)

Світова спільнота в мережі висміяла Лаврова і Росію.

Читайте також: Порошенко передав Генсеку ООН ноту щодо рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з РФ (Відео)

Лідери ж великих держав з трибуни ООН засуджували агресію Росії щодо України і не тільки.

Читайте також: Президент України на Генасамблеї ООН закликав світ до рішучих дій через агресію Росії. Повна версія виступу (Відео)

Як оскандалилась Росія і яких наслідків від Генасаблеї ООН чекати Україні, зокрема, щодо миротворчої місії ООН на Донбасі, — у сюжеті ТСН. Тиждень.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook