72-га бригада ЗСУ вийшла зі своїх позицій під Авдіївкою: опубліковані унікальні кадри (Фото)

ф872-а окрема механізована бригада ім. Чорних Запорожців вийшла зі своїх позицій під Авдіївкою, які героїчно обороняла не один місяць, бо позаду — велике українське місто, яке ніяк не можна віддати ворогу.

Свідченням подвигу, який щодня і щохвилини творили в ім’я України захисники Авдіївки на позиції «Зеніт», шахта «Бутівка» та інших, у спорудах і будівлях, які ворог перетворив обстрілами на руїни.

Читайте також: Захоплені позиції окупантів, знищений комбат ворога — бійці під Авдіївкою розповіли подробиці провального наступу бойовиків і назвали імена загиблих

Метал і бетон не витримали, українські бійці — так.

Читайте також: «Бийте ворога, ми скоро під’їдемо», — бійці 58-ї бригади ЗСУ бійцям 72-ї бригади під Авдіївкою (Відео)

Увесь минулий тиждень в рамках ротації «Чорні запорожці» різних підрозділів виходили зі своїх позицій під Авдіївкою і ешелонами відбували додому — в місце постійної дислокації бригади в Білій Церкві. Як бійців зустрічали в рідному місті — годі й казати.

Читайте також: «Ану, дай їм», — як бійці 72-ї бригади ЗСУ громлять ворога під Авдіївкою (Відео)

За мить до повернення з війни на пам’ять про інше місто, що жило і живе завдяки їх захисту, бійці зробили прощальні знімки своїх позицій під Авдіївкою, аби показати вдома, де були і як воювали.

30 унікальних фото, зроблених на війні, вони виклали на сторінці бригади у Фейсбук у добірці під назвою «Авдіївка. Світлини на пам’ять».

Читайте також: Нова слава «Чорної бригади»: Президент України вручив державні нагороди бійцям 72-ї бригади ЗСУ, що захищає Авдіївку (Відео)

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9ф10ф11ф12ф13ф14ф15ф16ф17ф18ф19ф20ф21ф22ф23ф24ф25ф27ф26ф28ф29ф30

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook