704 тис. грн щороку надходитиме до місцевих бюджетів Тернопілля завдяки земельним торгам

1704 тис. грн надійде до місцевих бюджетів Тернопілля завдяки проведеним земельним торгам у жовтні 2018 року.

Вісім аукціонів було проведено головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області в цьому місяці. Ділянки розташовані в Бережанському, Збаразькому, Зборівському, Кременецькому, Лановецькому та Шумському районах. За результатами земельних торгів, продали право оренди на 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна їх площа — 120,3539 га.

Ділянки передали в оренду на сім років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Торги по 12 земельних ділянках визнано такими, що не відбулися через відсутність учасників торгів.

Річна орендна плата за всі земельні ділянки збільшилася із 171,3 тис. гривень до 703,6 тис. гривень. Кошти, які надійшли завдяки проведеним земельним торгам у жовтні, орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад Тернопільської області.

Найбільша вартість зафіксована на земельну ділянку Рекшинської сільської ради Бережанського району площею 10,6 га. У ході земельного аукціону ціна річної оренди зросла із 8% до 365,07%  від нормативної грошової оцінки землі. Інвестор, що взяв у користування ділянку, щорічно сплачуватиме до бюджету місцевої ради 74 тис. гривень упродовж семи років. Cтартова ціна лота була 1,62 тис. гривень.

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook