7 способів зробити чай шкідливим для здоров’я

яВиявляється, що чай буває не тільки корисним, а й шкідливим, якщо пити його неправильно. Ось кілька найпоширеніших помилок при вживанні чаю.

Помилка перша — не можна пити чай на голодний шлунок. Холодна природа чаю, потрапляючи в шлунок, може викликати проблеми зі слизовою і селезінкою.

Помилка друга — не можна пити занадто гарячий чай. Дуже гарячий чай діє як подразник на слизову горла, стравоходу і шлунка. Постійне вживання гарячого чаю може призвести до дисфункції вищезазначених органів.

Помилка третя — не можна пити холодний чай. Вживання холодного чаю викликає надмірне скупчення мокротиння.

Помилка четверта — не можна пити надто міцний чай. Надлишок таніну і кофеїну в організмі загрожує головними болями і безсонням.

Помилка п’ята — не можна пити чай безпосередньо після прийому їжі. Випитий після їжі чай уповільнює процес травлення і вносить дисбаланс в травну систему. Найкраще пити чай через 20 — 25 хвилин після їжі.

Помилка шоста — не можна пити чай перед прийомом їжі. Вживання чаю перед їжею викликає рясне виділення слини, що призводить до того, що їжа здається позбавленою смаку.

Помилка сьома — не можна запивати чаєм лікарські препарати. Через танін, що міститься в чаї, багато ліків випадають в осад і не засвоюються організмом.

За матеріалами zlgkrst.club.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook