7 речей, які жінка ніколи не повинна робити для чоловіка

Любити не заборонено, жертвувати собою заради коханого — в строго виняткових ситуаціях! Є кілька речей, які ніколи і ні за яких обставин не потрібно робити для чоловіка, якщо у ваших планах залишитися з ним надовго і бути нескінченно щасливою.

Допомагати фінансово

1

Навіть якщо у вашого благовірного діра замість гаманця, з роботи його вигнали, а нову він знайти, нібито не може, запам’ятайте: роботу можна знайти завжди, і якщо чоловік мріє не тільки самореалізовуватися, але ще і годувати сім’ю, можна, врешті-решт , і вантажником попрацювати, перш ніж завойовувати світову популярність. Біда в тому, що якщо у вас увійде в звичку давати коханому великі суми, рано чи пізно це закінчиться трагедією — вам доведеться знайти спочатку другу, потім третю роботу, а любові, повірте, від цього у вашому житті більше не стане.

Дарувати дорогі подарунки

2

Пам’ятаєте розповідь О’Генрі «Дари волхвів», де головна героїня продала волосся, щоб купити чоловікові ланцюжок для годинника, а чоловік в свою чергу продав той самий годинник, бажаючи подарувати дружині набір гребенів? Волосся вас обрізати, звичайно, ніхто не змушує, проте подарунки повинні бути все-таки рівноцінними. Чи є сенс подавати коханому портфель зі шкіри пітона чи того краще — купити автомобіль, якщо він обдарує вас черговим кухонним комбайном. По-перше, спроба завоювати чоловіка грошима, швидше за все не призведе до успіху, якщо звичайно це справжній чоловік — навпаки, дорогими подарунками ви можете тільки відштовхнети його, особливо якщо він собі такої розкоші дозволити не може. По-друге, якщо вам попався недобросовісний представник сильної статі, любов може перетворитися у використання.

Жаліти

3

Довгий час по просторах інтернету гуляв іронічний текст про чоловіків, які плачуть. Мовляв, якщо ваш чоловік плаче, поплескайте його по плечу, а якщо він продовжить лити сльози і після цього — купіть своєму обранцеві памперс. Як не дивно, в реальності ці поради дійсно працюють. Не в таких масштабах, звичайно. Проблема в тому, що на відміну від кращої половини людства, чоловік за жалість до нього почуття любові не відчуває. Тобто, простіше кажучи, скаржитися на життя він буде вам, а так само намотувати соплі на кулак, нити, стогнати — при вас, а гуляти і, що характерно, грати весілля — з іншими. А вас сприйматиме в кращому разі за маму, якій можна вилити свої страждання. Наша проблема в тому, що нам вічно ввижається, ніби скарги — це ознака глибоких відносин, адже його, нещасного і самотнього, витягуєте з безодні відчаю. Згадайте сумнозвісну Русалоньку — врятувала Принца вона, а одружився він на інший!

Вимовляти фразу «А я тобі казала»

4

Навіть якщо ви сто разів праві. Навіть якщо ви маєте рацію мільйон разів, і ви його попереджали, застерігали і говорили, як треба було, а він посмів вас не послухатися. Немає нічого більш провокаційного, ніж ваша фраза «а я тобі казала». По-перше, ви виявилися розумнішими, ніж він, по-друге вказали йому на це. Дуже нетактовно! Будьте впевнені, тепер ваш коханий напевно образиться, більше того — швидше за все в недалекому майбутньому пригадає вам свій прикрий промах.

Відмовлятися від особистого життя і кар’єри

5

Домогосподарка обвішана, як новорічна ялинка — кулями, рушниками, дитячими повзунками і всякого роду побутовими проблемами — це звичайно, добре. Але, на жаль, чим більше ми присвячуємо життя своїм чоловікам, дітям і домашнім турботам, тим швидше втрачає до нас інтерес наш коханий . Рано чи пізно йому захочеться, по-перше, побути на самоті, по-друге — подивитися на красиву жінку. І будьте впевнені, в більшості випадків, якщо ви не в змозі скинути з себе затерті халат і фартух не роздумуючи, він знайде собі інший об’єкт захоплення. До речі, це зовсім не означає, що ваш благовірний стрімголов кинеться підшукувати собі коханку. Ні, він просто буде милуватися ким-небудь іншим … іншою.

 Надмірно турбуватися про нього й контролювати 

6

Якщо ви вийшли заміж, це зовсім не означає, що треба закинути друзів, роботу та інші приємні для вас речі. Навпаки, чим різноманітніше і повніше буде ваше життя поза сім’єю, тим більше до вас буде тягнутися ваша половинка. Знову ж, не забувайте — у всьому потрібно знати міру. Не можна надмірно опікуватися дорослим чоловіком, бо він може перетворитися на безхарактерну людину, якщо має словкий характер, або на обізленого на життя, якщо сильний характером. Або ж…знайде таку, яка неконтролює, а довіряє.

 Міняти зовнішність

6

Безумовно, жінки пристрасно люблять змінюватися. Якщо сьогодні подобалося бути брюнеткою, цілком можливо, що завтра вирішать перефарбуватися в блондинку, руду і навіть додати кілька синіх або рожевих пасом, все це в межах норми. Якщо ж на кардинальну зміну іміджу наполягає ваш коханий — час задуматися. Обрізати або відрощувати волосся на догоду чоловікові? Просто тому що йому так захотілося? Не варто, особливо якщо ви належите до тих щасливиць, які встигають не тільки заробляти гроші і готувати сніданки з вечерями, але ще й стежити за собою. Зрештою, якщо ваш обранець вважає за краще худорлявих дівчат «унісекс», а ви куди більше змахує на кустодієвську панночку, чому б не порадити чоловікові знайти собі свій ідеал, а не намагатися підігнати вас під неймовірні параметри. У будь-якому випадку — ваш чоловік повинен приймати вас такою, якою ви є (зрозуміло, в розумних межах), в іншому випадку це просто не ваш чоловік — на жаль, таких на життєвому шляху зустрічається куди більше, ніж того хотілося б.

Джерело zlgkrst.club

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook