7 порад на 31 жовтня: вчимося економити та берегти красу нашої країни

d3CTBu_eF8k

Пам’ятайте, що кожен день не може бути хорошим, але є щось хороше в кожному дні

1. Іменини — це відзначення дня Святого, на честь якого людині було дано ім’я. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Давид, Злата, Лука, Юліан. Неодмінно привітайте друзів, родичів та знайомих, які носять такі імена!

2. Міжнародний день Чорного моря. Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн – Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна – підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.

Цей план був розроблений після проведення всебічних досліджень морського середовища, які показали, що його життєздатність істотно погіршилася порівняно з попередніми трьома десятиліттями.

Бережіть окрасу нашої країни! 

3. Міжнародний день економії. 27 жовтня 1988 року представники ощадних кас з 29 країн зібралися в Мілані на свій перший Інтернаціональний спеціалізований конгрес.

В останній день конгресу – 31 жовтня народилася ідея «на згадку про перші збори ощадних банківських інститутів всіх країн» щороку відзначати цей день, як «Міжнародний День Економії» (International Saving Day).

Економте не тільки гроші, а й  заощаджуйте свій час, свої сили та енергію. Також дбайливо ставтеся до речей.

4. Хелловін або Відьомська ніч. Це – сучасне свято, яке прийшло до нас із Заходу. Найгучніше проходить Хелловін у Сполучених Штатах, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Святкується в ніч із 31 жовтня на 1 листопада.

Проте священнослужителі наголошують, що Хелловін пропагує ідолопоклонство, розпусту і людські жертвоприношення. «Християни повинні забути про це «свято», бо це відверте зло і зневага Бога, — про це зазначив прес-секретар Рівненської єпархії УПЦ КП протоієрей Василь Рудніцький». Отже чи святкувати чи ні, це вам вирішувати. Проте пам’ятайте, що жартувати з духами – невдячна справа.

5. «Життя — це музика, а яка музика, таке і життя». Хорошим доповненням до повсякденного дня є музика. Кожен має улюблену музику, яка піднімає настрій, нагадує щось позитивне. Якщо втома і дратівливість долають вас, послухайте класичну музику, яка дійсно, позитивно вплине на вас. Вчені провели дослідження впливу музики на організм людини. Виявилося, що класична музика прискорює дозрівання пшениці, сприяє травленню (як у людей, так і у тварин), а також значно покращує настрій.

6. Будь-велике досягнення, колись було просто мрією чиєїсь конкретної голови. Тому не бійтеся мріяти і тоді досягнете неможливого.

7. Кожен день не може бути хорошим, але є щось хороше в кожному дні. Тому насолоджуйтеся цими позитивними моментами і частіше посміхайтеся.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook