7 порад на 30 жовтня: побільше гуляйте під промінчиками осіннього сонечка

images

Побільше гуляйте під промінчиками осіннього сонечка

1. Іменини – це християнська традиція, день пам’яті Святого, чиє ім’я було дано людині при хрещенні. Сьогодні іменини у людей на ім’я Андрій, Антон. Привітайте своїх близьких, які сьогодні святкують день ангела.

2. А саме у цей день, тільки 126 років тому, відбулася надзвичайно важлива подія для усього людства. А саме: у 1888 році американець Джон Лауд зі штату Массачусетс запатентував кулькову ручку. Нехай цікаві факти з істрії розвитку суспільства надихають вас до пізнання. 

3. Якщо цієї осінньої пори Вам хочеться полежати в ліжку і похандрити, то краще не поступатись цьому бажанню, бо зазвичай такий стан затягує. Рухайтеся – і Ваші емоції також стануть більш рухливими. Подивіться фільм, зробіть прибирання … Це найефективніший спосіб запобігти депресії в зародку.

4. Почніть ходити в басейн. Вода – унікальний засіб, що допомагає розслабитися і відпочити, водночас і тіло буде завжди в тонусі. А найбільший плюс басейна в тому, що ризик отримання травми під час плавання – мінімальний. Звісно, якщо Ви вмієте плавати. Не вмієте? Не біда. Де ж навчитись, якщо не в басейні?

5. Немає сенсу в пошуках місця, де вам буде добре. Є сенс навчитися створювати це » добре», в будь-якому місці.

6. Вчорашній день — це історія. Завтра — загадка. Сьогоднішній — подарунок. Цініть цей подарок. 

7. Побільше гуляйте під промінчиками осіннього сонечка! Сонячне голодування знижує життєвий тонус. Ми стаємо млявими, загальмованим, відчуваємо емоційний дискомфорт. Нічого і нікого не хочеться! То ж поки погода добра, а осінь золота, всі – на сонце!

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook