7 порад на 3 листопада: привітайте офіцерів, які служать в ракетних військах!

kalendar150

Привітайте офіцерів, які служать в ракетних військах!

1. Іменини – свято, що припадає на день, у який церква відзначає пам’ять однойменного Святого. 3 листопада іменини святкують люди з іменами Олександр, Олексій, Анатолій, Аркадій, Василь, Володимир, Георгій, Дем’ян, Дмитро, Іван, Костянтин, Микола, Сергій, Федір, Яків. Неодмінно зателефонуйте та привітайте своїх знайомих зі святом!

2. День інженерних військ України. Щороку інженерні війська залучаються до ліквідації наслідків стихійних лих, зокрема, повеней в Західних регіонах України, захисту мостів і гідротехнічних споруд під час льодоходу, проведенні рятувальних робіт. Привітайте з професійним святом працівників інженерних військ!

3. День працівника соціальної сфери України. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Привітайте знайомих, які працюють у соціальній сфері з їх професійним святом! 
4. День ракетних військ і артилерії України. Професійне військове свято українських ракетників і артилеристів приурочено дню, в який в роки Великої Вітчизняної Війни, 3-го листопада 1943-го року, при високої щільності артилерії на ділянці прориву оборони противника, була розпочата операція з визволення столиці України – міста Києва. Неодмінно привітайте друзів, які обрали таку гідну сферу діяльності з їхнім сьогоднішнім святом!
У День ракетних військ і артилерії незалежної України ІА “7 Днів-Україна” теж приєднується до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність і свій громадянський обов’язок з розробками і виробництвом цієї високотехнологічної техніки, на адресу тих, хто зараз несе свою вахту на бойовому посту, на адресу ветеранів ракетників і артилеристів. Зі святом Вас і глибокий Вам уклін! З Днем ракетних військ і артилерії!
5. Підвищуйте свою компетентність в тих областях, де ви можете добитися серйозних результатів.
6. Використовуйте час у дорозі з користю. Наприклад, прослуховування навчальних аудіокниг.
7. Лягайте спати не пізніше за 22 години. По біологічних ритмах, самий корисний час для сну — з 23 годин вечора до 5 годин ранку. У кожному разі, ваш сон обов’язково повинен захоплювати час від 2 годин ночі до 4 годин ранку. У цей час ми спимо найбільше глибоко й «продуктивно».
 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook