7 порад на 29 жовтня: будьте трішки терпиміші до оточуючих

images

Будьте трішки терпиміші до оточуючих людей

1. Привітайте сьогодні з іменинами друзів чи родичів на ім’я Віола, Георгій, Євгеній, Іван та Олексій.

2. День працівників служби позавідомчої охорони МВС. Неодмінно привітайте знайомих, які обрали таку гідну професію з їхнім сьогоднішнім святом! 

3. Міжнародний день псоріазу. Міжнародний день псоріазу спрямований на підвищення поінформованості населення про це захворювання, на розвиток системи охорони здоров’я в цьому напрямку, на підтримку людей, які страждають на цю недугу. Ми хочемо побажати Всім хворим на псоріаз – довгої ремісії! Хай береже Вас Господь! І, дорогі читачі, закликаємо Вас не нервувати! Оскільки лікарі запевняють, що однією з причин виникнення псоріазу є стрес.

4. Будьте трішки терпиміші до оточуючих людей, адже саме таким чином Ви зможете захистити себе від негативних емоцій і неприємних вражень.

5. У цей день у 1945 році у Нью-Йорку вперше надійшли у продаж кулькові ручки (через 57 років після отримання патенту). Вивчайте минуле й будете впевнено дивитися у майбутнє!

6. Багато хто навіть не догадувався, що ще 67 років тому уже існували такі технології. Саме 29 жовтня у 1947 році компанії «Дженерал елетрік» вдалося зробити перший штучний дощ, розсіявши в хмарах над містечком Конкорд (штат Нью-Гемпшир) сухий лід. Нехай цікаві факти з істрії розвитку суспільства надихають вас до пізнання. 

7. Всю електроніку (мобільний телефон, ноутбук і телевізор) вимикайте за півгодини до сну. Справа в тому, що вони випромінюють синє світло, яке перешкоджає виробленню снодійного гормону мелатоніну. А, як відомо, поганий сон не сприяє пробудженню вранці з гарним настроєм і відчуттям бадьорості.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook