7 порад на 26 жовтня: не забудьте перейти на зимовий час і проголосувати!

chas

Не забудьте сьогодні перейти на зимовий час і проголосувати!

1. Іменини — це святкування дня святого, на честь якого людині було дано ім’я. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Альфред, Веніамин, Злата, Микита, Трохим. Привітайте близьких вам людей, які носять такі гарні імена з днем ангела!

2. Сьогодні День автомобіліста. У цей день ІА «7 Днів-Україна» радить вам бути обережним як за рулем так і при переході пішоходу. Також привітайте своїх друзів та родичів, які так чи інакше пов’язали своє життя з автотранспортом і дорогами. 

Наша редакція також приєднується до привітань на адресу усіх автомоболістів. Бажаємо Вам безпечної їзди, надійної роботи всіх вузлів і агрегатів, а також здоров’я, успіхів у праці та сімейного щастя! Зі святом автомобіліста!

3. Сьогодні Україна переходить на зимовий час. Не забудьте перекрутити стрілки вашого годинника на годину назад. Як відомо, восени світловий день зменшується, а нестача світла викликає пригнічений стан, сонливість, негативно відбивається на настрої і навіть може стати причиною розвитку депресії. Тому потіште себе хоча б цієї неділі.

4. Сьогодні в Україні проходять дострокові парламентські вибори. Підіть на вибори, проголосуйте, не знехтуйте цей важливий шанс. 

5. Робіть гімнастику для очей. Комплекс вправ очної гімнастики відмінно тренує очний м’яз, покращуючи якість зору, зупиняє прогресуючу короткозорість або просто знімає втому. З понеділка на роботі дуже знадобиться.

6. Одне з найважливіших правил здорового способу життя – це позитивний настрій! Не зациклюйтеся на невдачах і промахах. Не вийшло встояти перед тортиком або тістечком, ну і Бог з ним! Не варто через це засмучуватися!
І навіть, якщо постійні тренування і дієти не допомагають скинути зайву вагу, це не привід для відчаю! Значить, дієта не та – варто спробувати іншу!

7. Якщо вам захотілось на вечір поїсти, то пам’ятайте, що дієтологи радять вживати перед сном нежирні молочні продукти (кефір, сир, йогурт, ряжанка); кашу на знежиреному молоці, в яку можна додати фрукти, або сухофрукти; волоські горіхи; печені яблука та мюслі без молока (йогурту) і цукру.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook