7 порад на 25 жовтня: відвідуйте художні виставки та картинні галереї

p_81515_2_gallerybig

Відвідуйте художні виставки та картинні галереї

1. Іменини — це пошанування іменинника та його святого. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Іван, Макар, Тарас, Федот. Привітайте рідних, близьких та знайомих з днем ангела. Їм буде приємно!

2. Сьогодні День народження Національної спілки художників України. Національна спілка художників України являє собою всеукраїнську творчу державну організацію, що об’єднує професійних художників і мистецтвознавців, а також відомі центри художніх промислів України. Редакція ІА «7 Днів-Україна» просто не може сьогодні вам не порадити хоча б час від часу відвідувати художні виставки та картинні галереї, які відбуваються у вас у місті. Відвідавши такі творчі події ви побачити багато чого цікавого і отримаєте безліч приємних емоцій.

3. А чи знали ви, що саме сьогодні у 1839 році в Манчестері (Велика Британія) випустили перший у світі залізничний розклад. Нехай цікаві факти з істрії розвитку суспільства надихають вас до пізнання. 

4. Цей день 1929 року назвали «чорною п’ятницею» — початок всесвітньої економічної кризи 1929-1933 рр. Вартість акцій упала на 90%, масове розорення дрібних вкладників у США відразу ж позначилося на торгівлі і промисловості. Вивчайте минуле й будете впевнено дивитися у майбутнє!

5. Хваліть себе навіть за найменші успіхи і нагороджуйте себе за них маленькими призами – тим, що ви любите, наприклад, маленькими шоколадками, символічними подарунками та сувенірами.

6. Вам знайомий вираз «вище голови не стрибнеш»? Це брехня. Людина може все.

Нікола Тесла

Задумайтеся над цими словами.

7. Активність, активність і ще раз активність! Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. В умовах постійної зайнятості важко знайти час на походи в спортзал, заняття спортом … А даремно! І все-таки, навіть якщо на спорт часу немає, то піші прогулянки на свіжому повітрі, ранкову пробіжку, зарядки вранці ніхто не відміняв. Ходіть більше пішки, гуляйте у парках та лісах, будьте рухливими.

Від серцево-судинних та інших серйозних захворювань потрібно йти або навіть тікати. У прямому сенсі слова. Рухайтеся назустріч міцному здоров’ю і довголіттю!

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook