7 порад на 24 жовтня: проводьте більше часу з людьми, молодшими за 6 років і старшими за 70

intro_4

Проводьте більше часу з людьми, молодшими за 6 років і старшими за 70

1. Іменини — це відзначення дня Святого, на честь якого людині було дано ім’я. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Зінаїда, Лев, Пилип. Неодмінно привітайте друзів, родичів та знайомих, які носять такі імена!

2. Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй (День ООН)Організація Об’єднаних Націй живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Україна в числі перших підписала Статут і увійшла в групу з 51 державами-засновницями ООН. Після проголошення незалежності України участь у діяльності Організації Об’єднаних Націй було визначено одним з пріоритетних напрямів зовнішньої політики нашої держави. Якщо Ви відчуваєте себе частинкою цивілізованого світу, то цей день – і ваше свято.

3. Тиждень розброєння. Сьогодні ж ООН починає Тиждень роззброєння, який триватиме до 30 жовтня. Щорічне проведення цього тижня, що починається у день річниці заснування ООН у 1945 році, передбачене у Заключному документі спеціальної сесії Генеральної Асамблеї 1978 року щодо роззброєння. Ще того року у цей день журналіст ІА «7 Днів-Україна» радив нашим читачам цінувати те, що українці живуть у мирній країні. Та на жаль цього року в Україну прийшла війна, яка забрала тисячі життів наших Героїв. Жителі сходу України чують постріли, вибухи у своїх домівках і уже не мирне небо над їхніми головами. Нам залишається лише молитися, щоб ці бойові дії чимшвидше закінчилося.  

4. Всесвітній день інформації про розвиток. Інформація завжди відігравала в житті людства надзвичайно важливу роль. Сьогодні світом рухає інформація. Це можуть бути будь-які відомості, які передаються між людьми усілякими способами: усним, письмовим, візуальним та іншими.

Як говорив Бенджамін Дізраелі, »Як правило, найбільшого успіху досягає той, хто володіє кращою інформацією». А кращу і корисну інформацію ви завжди можете прочитати на нашому сайті. 

5. Не витрачайте свою дорогоцінну енергію на плітки: користі ніякої, приємного мало, а за цей час зробити можна було б багато. Крім того, ви впевнені, що хтось не пліткує про вас?

6. Проводьте більше часу з людьми, молодшими за 6 років і старшими за 70 . Від дітей зарядитесь безтурботністю і щирістю, а поспілкувавшись з літніми людьми дізнаєтесь багато цікаво із їхнього життєвого досвіду.

7. Частіше телефонуйте своїм рідним.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook