7 порад на 23 жовтня: навчіться ставитися до проблеми, як до мильної бульбашки — помилуйтеся нею і дозвольте їй лопнути

39b3496e6ffa40624778d53bb1359e93

Навчіться ставитися до проблеми, як до мильної бульбашки — помилуйтеся і дозвольте їй лопнути

1. Іменини – християнська традиція, день пам’яті святого, чиє ім’я дали людині при хрещенні. Сьогодні іменини у людей на ім’я Андрій, Антон, Єфим, Кирило, Павло, Сергій, Яків. Привітайте своїх близьких, які сьогодні святкують день ангела.

2. Раціонально використовуйте бумагу! Про це ІА «7 Днів-Україна» нагадує у Міжнародний день без паперу.

«Навчимося раціонально використовувати папір!» — така основна теза міжнародної «безпаперовій» кампанії, яка проходить кожен четвертий четвер жовтня по всьому світу.

В цей день провідні компанії з різних областей економіки об’єднуються для того, щоб поділитися особистим досвідом скорочення нераціонального витрати паперу і провести власні акції підтримки. Мета Міжнародного дня без паперу (World Paper Free Day) — показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може внести свій вклад у збереження природних ресурсів.

Унікальність акції в тому, що вона приносить користь не тільки природі, але й бізнесу. У той же час, за даними Асоціації з питань Управління Інформацією і Зображеннями, економія або переробка тонни паперу дозволяє «врятувати» 17 дерев, 26000 літрів води, 3 кубічних метра землі, 240 літрів пального і 4000 кВт/год електрики.

Очевидно, що повна відмова від паперових документів є недосяжною і непотрібною. Але, освоюючи сучасні технології в області ІТ та управління інформацією, можна домогтися вагомого внеску в економію ресурсів, як на рівні компанії і держави, так і в практиці кожної окремої людини.

Підтримати акцію може будь-яка людина, розповівши про своєму особистому прикладі через соціальні засоби комунікації з допомогою хештег #ДеньБезБумаги.

3. Навчіться ставитися до проблеми, як до мильної бульбашки — помилуйтеся нею і дозвольте їй лопнути.

4. Давайте завжди зустрічати один одного посмішкою, адже посмішка — це початок любові.

Мати Тереза

Візьміть ці слова на замітку!

5. Найкраще, що ви можете зробити для себе — це прийняти як незаперечний факт знання про те, що абсолютно все і абсолютно завжди стається на краще. У будь-якій ситуації.

6. Якщо у вас є комплекси — працюйте над собою, а не намагайтеся самоствердитися, відшукуючи недоліки в інших людях.

7. Всі наші скарги на те, чого нам не вистачає, викликані недоліком подяки за те, що у нас вже є.

Даніель Дефо

Тому завжди будьте вдячні за те, що ви маєте.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook