7 порад на 22 жовтня: майте на все власну точку зору

think

Майте на все власну точку зору

1. Іменини – свято, що припадає на день, у який церква відзначає пам’ять однойменного Святого. 22 жовтня іменини святкують люди з іменами Михайло, Петро, Яків. Неодмінно зателефонуйте та привітайте своїх знайомих зі святом!

2. Майте на все власну точку зору. Свідома людина значно рідше впадає в депресію і буває пригніченою, ніж та, яка лише пасивно пливе за течією.

3. Спіть у прохолодній кімнаті! Доведено: хто спить при температурі 17-18 градусів, довше залишається молодим. Причина полягає в тому, що обмін речовин в організмі й прояв вікових особливостей залежать також і від температури навколишнього середовища.

4. Не слід завжди придушувати гнів у собі! Той, хто постійно корить лише самого себе, замість того щоб розповісти, що його засмучує, а часом навіть і посперечатися, обмінятися думкою з навколишніми, більше вразливий для будь-яких захворювань, у тому числі і злоякісних пухлин. Згідно з результатами міжнародного тестування, 64% респондентів, які страждають на рак, завжди придушують гнів у собі.

5. Тренуйте мозок! Час від часу розгадуйте кросворди, грайте в колективні ігри, що вимагають розумової діяльності, вивчайте іноземні мови. Рахуйте усно, а не тільки на калькуляторі. Змушуючи працювати мозок, ми сповільнюємо процес вікової деградації розумових здібностей; одночасно активізуємо роботу серця, системи кровообігу і обмін речовин.

6. А саме сьогодні у 1797 році повітроплавець Андре Жак Гарнерен здійснив перший в історії стрибок із парашутом з літального апарата — повітряної кулі (з висоти 1000 м над одним із парків Парижа). Нехай цікаві факти з істрії розвитку суспільства надихають вас до пізнання. 

7. Саме досконала і прекрасна мить…це Зараз. Зупиніться, щоб насолодитися нею…

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook