7 порад на 21 жовтня: привітайте Юлію та Таїсію з Днем Ангела

storinka-vdyachn_07

Зробіть подяку своєю щоденній звичкою

1. Не забудьте привітайте своїх знайомих на ім’я Таїсія, Юлія, Юліан з днем ангела!

2. Спіть голяка! Багато людей не визнають піжам і нічних сорочок, воліючи спати голяка. І, як виявляється, неспроста – наука стверджує, що сон без одягу корисний у багатьох (іноді зовсім несподіваних) аспектах: нормалізує роботу сальних залоз, захищає статеві органи та підвищує якість життя.

3. Кожен ранок – робить день чудовим. Тому важливо його починати з усмішки. Важко так зробити? Увімкніть музику: вона підніматиме настрій. Почніть танцювати, можливо, співати і не переймайтеся, що не вмієте це робити, так навіть краще. Ви не помітите, як швидко ваш настрій з поганого перетвориться на добрий.

4. Не кладіть ногу на ногу! Це викликає біль у нижній частині хребта, порушує кровообіг і може навіть призвести до захворювань органів малого тазу, в тому числі статевих органів. І не сідайте різко з усього маху на стілець! Цим ви кожен раз наносите удар по хребцях, від чого пошкоджуються хрящові поверхні і диски.

5. Зробіть подяку своєю щоденною звичкою. Подяка життєво необхідна, якщо Ви хочете отримувати від життя задоволення. Ніколи не сприймайте нічого як даність. Завжди дякуйте словами і робіть що-небудь у відповідь з вдячністю. Дякуйте за те, що Ви дихаєте, мрієте, за те, що маєте. Обіймайте сім’ю, друзів, дякуйте клієнтам. Надсилайте листівки, позитивні повідомлення, залишайте добрі коментарі – все це створює гарний настрій.  Будьте вдячні за все, що Вам дано або відбувається з Вами. Ви народилися і вчіться жити у любові.

6. Не відволікайтеся на дрібні розчарування і невдачі, слідуйте за своєю метою і насолоджуйтеся життям кожен день.

7. Якщо вам сказали, що ваш поїзд пішов, пам’ятайте — є ще літаки і яхти… Не опускайте руки передчасно, а вірте і боріться до останнього.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook