7 порад на 2 листопада: привітайте дорогих вам чоловіків зі святом!

gift

Привітайте дорогих вам чоловіків зі святом!

1. Іменини — це святкування дня святого, на честь якого людині було дано ім’я. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Олександр, Артем, Гарасим, Герман, Зосим, Іван, Ирина, Леонід, Михайло, Микола, Павло, Петро. Привітайте близьких вам людей, які носять такі гарні імена з днем ангела!

2. Всесвітній день боротьби з пневмонією. У цей день установи охорони здоров’я організовують профілактичні заходи, проводять медичні огляди. Крім того, безліч волонтерів розповідають людям про пневмонії і сполучених з нею ризиками, роздають інформаційні листівки та буклети.  Трагічна статистика говорить про те, що кожен рік від запалення легенів помирає понад два мільйони людей. Бережіть своє здоров’я і при перших симптомах хвороби звертайтесь до фахівців!

3. День чоловіків. Всесвітній чоловічий день не такий популярний, як аналогічний жіночий, і відзначається далеко не з такою помпезністю. Його наступ не передчувають, як настання 8-го березня, але він є.

День чоловіків – зовсім юне свято, відзначається в першу суботу останнього осіннього місяця. Воно виникло з ініціативи чоловіка, який любив свою жінку. Любив, не дивлячись на те, що був главою величезної держави з безліччю турбот і проблем. Запровадження Дня чоловіків – спроба створити свято, аби жінка, відштовхнувшись від нескінченної буденної суєти, згадала про тепло свого домашнього вогнища, відволіклась від турбот, нехай і не на довго, забула про проблеми і зробила те, що дається їй легше всього, – згадала про свого чоловіка. Не забудьте привітати дорогих вам чоловіків зі святом!
4. Починайте свій день з посмішки близьким людям. Навіть якщо ви прокинулися не в кращому настрої, або у вас щось болить, ви все одно повинні посміхнутися, привітати всіх своїх домочадців і поцілувати. Особливо гостро на це реагують діти. У батьків має бути гарний настрій. Вони повинні відчути турботу і увагу.
5. Не підвищуйте голос на інших людей! Правильний шлях до спілкування лежить не через підвищення голосу і крик, а через бесіду і розуміння.
6. Ходіть більше.  Щоб контролювати свою вагу, досить робити 10 тис  кроків на день, вважали фахівці раніше. Проте нещодавнє міжнародне дослідження встановило, що жінкам у віці до 40 років і чоловікам у віці до 50 потрібно щодня робити 12 тис кроків, щоб розтрусити жирок. Переконатися, що ви виконуєте поставлене завдання, допоможе крокомір.
7. Не приймайте рішення, коли ви злі. Та не давайте обіцянки, коли ви щасливі.
 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook