7 порад на 19 жовтня: привітайте працівників харчової промисловості з професійним святом!

photo

Привітайте сьогодні працівників харчової промисловості з професійним святом!

1. Іменини — це пошанування іменинника та його святого. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Лаура, Макар, Фома. Привітайте рідних, близьких та знайомих з днем ангела. Їм буде приємно!

2. День працівників харчової промисловості. Підприємства харчової і переробної промисловості грають провідну роль у забезпеченні населення продовольчими товарами в усьому світі, оскільки турбота про хліб щоденний завжди була однією з головних турбот людства. Працівники харчової промисловості постійно покращують якість виробленої продукції, розширюють її асортимент. Тому, обов’язково привітайте своїх друзів та знайомих, які обрали таку необхідну професію!

3. Контрастний душ протягом 2 хвилин прискорює обмін речовин удвічі! Починати й закінчувати треба холодною водою. Тому, дорогі наші читачі, якщо Ви хочете схуднути і бути стрункими, то обов’язково починайте свій ранок з контрастного душу!

4. Купіть пляшечку-другу з ефірними оліями або будь-які ароматизовані предмети. Щоранку, як тільки прокинулися, вдихайте новий запах – це дозволить «розбудити» мозок.

5. Пообіцяли  – зробіть, не брешіть, не запізнюйтеся, боляче – терпіть, не скуліть. Пам’ятайте, що політика – бруд, гроші – це тимчасове, музика, живопис, література – вічні, сім’я – святе, релігія – це особиста справа кожного.

Євген Комаровський

6. Не мружтеся. Ми частенько навіть не помічаємо, як з’являються глибокі зморшки-промінчики у зовнішніх куточках очей, послаблюється тургор (пружність) шкіри повік. Нерідко винна у тому «банальна» звичка мружитися.

7. Нарушайте закон підлості, помагайте людям.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook