7 порад на 18 жовтня: привітайте Олексія, Григорія та Дениса

загруженное

Привітайте сьогодні працівників целюлозно-паперової промисловості з їхнім професійним святом!

1. Іменини — це відзначення дня Святого, на честь якого людині було дано ім’я. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Олексій, Григорій, Денис, Матвій, Петро, Пилип. Неодмінно привітайте друзів, родичів та знайомих, які носять такі імена!

2. Європейський День боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом – торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не будьте байдужі до цього явища! Батьків закликаємо берегти дітей від крадіїв на вулицях!

3. День працівників целюлозно-паперової промисловості. Неодмінно привітайте знайомих і друзів з їх професійним святом!

4. Настроюйте себе на хороше. Щасливі моменти бувають в кожного, але, нажаль, вони не довговічні. Запам`ятайте щасливий стан, або краще запишіть його в щоденник.

5. Не відмовляйтеся від підтримки близьких. Для щастя людям бракує елементарного людського тепла. Подумайте самі, от ви зайняті на роботі, у вас багато роботи, і на близьких взагалі часу не вистачає. Як результат: утома на роботі плюс емоційний голод дають стрес і нервове напруження. Про щастя навіть говорити не доводиться. У цьому найголовніша наша помилка. Почніть цінувати свою команду на роботі та близьких удома. Налагодьте хороші стосунки з колегами, усміхайтеся, вітайтеся з ними, спілкуйтеся під час перерв, визнайте достоїнства кожного та цінуйте внесок у спільну справу.

6. Запишіться на тренування в спортзал або хоча б почніть бігати вранці.

Радимо купити абонемент, щоб у Вас не було відмовок, для цього спеціально виберіть такий фітнес-центр, де тренування «згоряють», якщо Ви не прийдете. Це хороший спосіб стимулювати себе. Не навантажуйте організм на перших заняттях, а поступово збільшуйте планку, і Ви побачите, що можете більше, а результат зусиль відмінно буде мотивувати на продовження тренувань.

7. Добрі серця це сади, добрі думки це коріння, добрі слова-це квіти, добрі справи це фрукти, подбайте про свій сад і бережіть його від бур’янів, заповніть його світлом добрих слів і добрих справ.

Генрі Водсворт Лонгфелло.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook