7 порад на 1 листопада: провідайте сьогодні могили близьких вам людей

download

Провідайте сьогодні могили близьких вам людей

1. Іменини — це пошанування іменинника та його святого. Сьогодні іменини святкують люди на ім’я Дмитро, Іван,  Сергій, Фелікс. Привітайте рідних, близьких та знайомих з днем ангела. Їм буде приємно!

2. День Усіх Святих. Християнське свято, день пам’яті всіх шанованих Церквою святих. Термін «Усі святі» охоплює як канонізованих святих, так і тих, хто залишився невідомим за життя. Сходіть сьогодні у храм і попросіть у Всіх Святих того, що потребує ваше серце і не забудьте помолитися за мир в Україні.

3. Поминальний день для українців. За традицією, особливо поширеною в Західній Україні і на Тернопіллі зокрема, 1 листопада провідують могили родичів, близьких, друзів. Обов’язковий атрибут – запелена на могилі свічка та молитва. Ви теж вшануйте сьогодні пам’ять ваших близьких людей, яких ви мали щастя знати.

4. День вегана. Вегани є строгими вегетаріанцями: вони не тільки виключають зі свого раціону м’ясо і рибу, а й будь-які інші продукти тваринного походження – яйця, молоко, мед. Вегани не носять одяг зі шкіри, хутра, вовни і шовку, не користуються продуктами, які тестували на тваринах. Їсти чи не їсти м’ясо це рішення, яке ви маєте прийняти самостійно та пам’ятайте, що харчування має бути повноцінним і з їжою ви повинні отримувати всі необхідні для організму поживні речовини.

5. Міжнародний день проектного менеджера. Грамотний проектний менеджер – це володар системи знань у галузі управління проектом у будь-якій сфері людської діяльності, яка має на меті отримання конкретного і, головне, ефективного результату. У тому числі і нематеріального. Привітайте сьогодні зі святом ваших друзів чи знайомих, які обрали професію проектного менеджера.

6. Кожен день людини наповнений маленькими радощами. Комусь для гарного настрою достатньо сонячної погоди, комусь – можливості спілкуватись з друзями чи праці на присадібній ділянці. Навчіться помічати маленькі радощі життя, у тому числі ті, що не пов’язані з чимось матеріальним.

7.  Спробуйте поспостерігати за дітьми - у них майже ніколи не буває поганого настрою, тому що діти отримують задоволення від кожної миті життя. Сходіть із дітьми в кінотеатр і посмійтеся з комедії або запустіть з малечею повітряного змія. Ще невідомо, хто отримає від цього більше радості, – ви чи діти…

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook