«А може просто, той, хто хоче піти наліво, піде туди, як би дружина не старалася?» — історія одної зради

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Я вийшла заміж кілька років тому і весь цей час вважала себе дуже щасливою. У нас з чоловіком є своє житло і ще одна квартира, в якій ніхто зараз не живе. Чоловік добре заробляє, забезпечує мене. Любить і цінує, у всьому зі мною радиться. Ми їздимо відпочивати на море два рази в рік. Джерело

Чоловік часто купує мені дорогі подарунки. Всі мої подруги відкрито мені заздрили, хто білою, а хто чорною заздрістю. Проте мої батьки відразу попередили мене, що він не та людина, яка шанує чистоту сімейних відносин. Але я не вірила їм. Як виявилося, дуже навіть дарма.

Я аналізую наше сімейне життя і не розумію, де я зробила помилку, адже я намагалася бути ідеальною дружиною. Завжди намагалася приготувати для нього щось смачненьке, намагалася не повторюватися в стравах. Вечорами зустрічала його з роботи з ніжністю і ласкою. І що дивно, мені здавалося, що він теж щасливий поруч зі мною. Тому я щиро не розумію, чому все так склалося.

Якось я гуляла по місту і після походу по магазинах я вирішила зайти на нашу другу квартиру. Вона пустувала вже кілька років, ця квартира дісталася чоловікові від його бабусі у спадок. Я хотіла там трохи прибрати, подивитися, в якому вона стані і думала запропонувати чоловікові її здавати. Я відкрила двері своїм ключем і в коридорі побачила молоду жінку. Від несподіванки я трохи розгубилася і просто дивилася на неї. В голові перебирала безліч варіантів. Можливо, чоловік здав квартиру, а мені не сказав. Або дав ключі комусь із друзів чисто з чоловічої солідарності. Я хотіла думати все що завгодно, але тільки не про зраду чоловіка. Про це я хотіла думати в останню чергу.

Але дуже швидко всі мої сумніви розвіялися – з кухні в коридор вийшов мій чоловік. Сльози у мене самі почали котитися з очей і я не могла вимовити жодного слова. Я сподівалася, що чоловік почне мене заспокоювати, казати, що я все не так зрозуміла. Що виставить цю дівчину за двері, але нічого такого не відбувалося. Чоловік просто ошелешив мене своєю поведінкою. Замість того щоб виставити дівчину геть, він прочитав мені цілу лекцію, що не треба без попередження приходити туди, куди не треба. І все в такому дусі.

Далі все було, як в тумані. Я не пам’ятаю, як я вийшла звідти – не можу навіть передати, що я тоді відчувала. Вдома я проплакала весь вечір. Хотілося, щоб чоловік скоріше повернувся і ми спокійно поговорили. Я розуміла, що дуже його люблю і пробачу в будь-якому випадку. Хоча я добре розуміла, що чоловік зраджував мені постійно.

Чоловік прийшов додому і відразу попрямував на кухню. Поводився так, ніби й нічого не сталося. Я, як завжди, подала вечерю, він їв, а я сиділа і мовчала. Мені так хотілося, щоб він мені сказав, що це все помилка і більше такого не буде. Але не тут-то було. Замість того, щоб просити вибачення, чоловік мені заявив, що у доброї жінки чоловік не гуляє. А раз загуляв, то винна жінка, значить, чогось не додала. Порадив мені зробити правильний висновок і тоді все буде добре.

Я не знала, що йому сказати на це, у мене просто забракло слів. Я ж намагалася завжди бути ідеальною, жила нашою сім’єю, я завжди спочатку думала про чоловіка, а тоді вже про себе. А він мене звинувачує в тому, що я не приділяла йому достатньо уваги. А може просто, той, хто хоче піти на ліво, піде туди, як би дружина не старалася?

Я не знаю, що мені робити і як далі бути. Я навіть батькам не можу про це розказати, бо вони мене заклюють, вони ж попереджали мене про це. Я і досі люблю свого чоловіка і не уявляю без нього свого життя. Що робити? У мене просто опускаються руки. А може, треба бігти від нього подалі, поки у нас ще немає дітей?

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook