«Якщо Зеленський перепризначить Авакова він, не може претендувати на титул реформатора» — зазначив політолог Тарас Кузьо

Фото з вільних джерел

Фото з вільних джерел

Повторне призначення Арсена Авакова вказує на те, що подолання мафіозної держави не на порядку денному президента Зеленського. Таку думку висловив оглядач міжнародник Леонід Рагозін, коментуючи інформацію, що Арсен Аваков збереже посаду. Про це повідомляє «Голос Америки».

У четвер Верховна Рада призначила новий склад Кабінету міністрів України. Свої посади зберегли міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністерка фінансів Оксана Маркарова.

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія відзначив, що Аваков залишатиметься на посаді міністра внутрішніх справ упродовж пів року, як «перехідний міністр».

«Я знаю, що у політиці потрібні союзники, особливо такі, які мають власні приватні армії, але ж все одно», — відзначив Рагозін, — «Траєкторія Росії з 90-х і до нині чітко показує, що відбувається у країнах, які не встановлюють рамки для силовиків».

Великим розчаруванням перепризначення Авакова назвав політичний коментатор, дослідник історії України Тарік Сиріл Амар. «Якщо Зеленський перепризначить Авакова він, не може претендувати на титул реформатора», — твітував днями політолог Тарас Кузьо.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook