500 км за 10 днів- троє українських спортсменів доводять свої надможливості

Фото з вільних джерел

Фото з вільних джерел

Троє професійних українських бігунів хочуть подолати відстань у 500 кілометрів за 10 днів. Забіг приурочили до Дня Незалежності. По дорозі до спортсменів приєднуються всі охочі.

Свій забіг спортсмени розпочали у місті Ковель. Серед них майстер спорту України з легкої атлетики Олена Шевченко, чемпіон України з бігу Ігор Саханда та ультрамарафонець Володимир Сковородка, повідомляє 24 канал.  Рухаються спортсмени дорогою у світлу пору доби, а ночують у готелях. У містах бігунів супроводжує швидка та поліція.

Майстер спорту України з легкої атлетики Олена Шевченко – єдина жінка серед бігунів на дистанцію у 500 км. Її рекорд 205 кілометрів за день. Вона зізналась, що швидше бігти простіше, а повільно – складно, водночас заважає спека.

Чемпіон України з бігу на 100 кілометрів Ігор Саханда розповів, що без підготовки та спеціального харчування бігти такий марафон складно і небезпечно.
Володимир Сковородка – пожежник, який увійшов у Книгу рекордів України. Він став першим рятувальником, який пробіг марафон у повному бойовому спорядженні. Він зізнався, що брати участь у цьому пробігу йому цікаво.
Докладніше- у сюжеті 24 Каналу:

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook